«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری در واکنش به اعتراضات شب گذشته مقابل کاخ سفید اعلام کرد: کار دیشب سرویس مخفی آمریکا در کاخ سفید عالی بود.

رئیس جمهور آمریکا در این خصوص نوشت: آنها (مأمورین سرویس مخفی آمریکا) نه تنها کاملا حرفه ای، بلکه بسیار خونسرد بودند. من داخل بودم و همه اقدامات را می دیدم و نمی توانستم از این بیشتر احساس امنیت کنم.

دونالد ترامپ با نادیده گرفتن اعتراضات گسترده مردم کشورش ادامه داد: آنها اجازه دادند معترضان جیغ بکشند و هرچه می خواستند یاوه گویی کنند؛ اما هر وقت فردی پا را فراتر گذاشت با وحشی‌ترین سگ ها و تهدید آمیزترین سلاح هایی که من تاکنون دیده ام با او برخورد شد.

وی در ادامه افزود: آن وقت عده ای به شدت واقعا به شدت صدمه دیدند. بسیاری از نیروهای سرویس سری منتظر اقدام بودند. ما نیروهای جوان را در خط مقدم گذاشتیم؛ جناب، آنها عاشق این کار هستند و تمرین خوبی برای آنها به شمار می آید.

ترامپ در ادامه اضافه کرد: همانطور که شب گذشته شاهد بودید آنها خیلی خونسرد و حرفه ای بودند. اجازه ندادند اوضاع از کنترل خارج شود. متشکرم. اما قسمت بد ماجرا  این بود که شهردار واشنگتن دی سی که همواره به دنبال پول و کمک است؛ اجازه دخالت پلیس واشنگتن دی سی را نداد. (او گفت) این کار آنها نیست. بسیار خب.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند