محمدرضا بختیاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستور وزیر نیرو برای مراعات حال مردم ماموران کنتورخوان از مراجعه به درب منازل خودداری کردند، ولی باتوجه به حذف قبوض آب و زمان بر بودن قرائت کنتور آب، چند روزی است که ماموران برای ثبت کنتور قبوض به درب منازل مراجعه می‌کنند.

او در ادامه با اشاره به تاکید رییس جمهور و وزیر نیرو برای همکاری با آن دسته از مشترکانی که مشکل پرداخت دارند، افزود: طبق آنچه اعلام شده این طرح تا آخر اردیبهشت ادامه دارد و تا آن زمان با مشترکان همراهی خواهیم داشت و همچنین اگر مشکلی برای پرداخت قبوض آب وجود داشته باشد می‌توانند آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران بیان کرد: تمدید این موضوع بستگی به نظر هیات دولت و رییس جمهور دارد و ما در این موضوع تابع تصمیم هیات دولت هستیم و اگر قرار باشد این موضوع تمدید شود همراهی ما با مشترکان نیز ادامه خواهد داشت.

بختیاری در خصوص مصرف آب در تهران گفت: مصرف آب در پایتخت نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش یافته است، در اردیبهشت ماه نیز بین ۱۰ تا ۱۵ درصد میزان مصرف آب افزایش داشته که این موضوع نشان دهنده مراعات مشترکان و مدیریت در مصرف است.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند