ایتالیا اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۷ نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور اروپایی به ۱۲ هزار و ۴۲۸ نفربرسد.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ هزار و ۵۳ مورد دیگر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ثبت شد تا مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به ۱۰۵ هزار و ۷۹۲ نفر برسد.

منطقه لومباردیا در شمال ایتالیا که کانون شیوع ویروس کرونا در این کشور بوده، همچنان بیشترین آمار ابتلا و مرگ را در این کشور دارد.

طی ۲۴ ساعت گذشته دست کم ۳۸۱ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این منطقه جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان کرونا در لومباردیا به ۷ هزار و ۱۹۹ نفر رسید.

تعداد ابتلای جدید به کرونا در این منطقه طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۰۴۷ نفر رسید تا مجموع مبتلایان در لومباردیا به ۴۳ هزار و ۲۰۸ نفر برسد.

بر اساس آخرین آمار در سرتاسر جهان ۸۲۴ هزار و ۵۶۳ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۴۰ هزار و ۶۷۳ نفر جان خود را از دست داده و ۱۷۴ هزار و ۳۵۹ نفر نیز توانسته‌اند بهبودی خود را بدست بیاورند.

آمریکا با ثبت بیش از ۱۷۵ هزار مبتلا به ویروس کرونا بیش از ۲۰ درصد از مبتلایان به این ویروس در سرتاسر جهان را به خود اختصاص داده است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند