به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع،  سرتیپ امیر حاتمی روز شنبه با حضور در صنایع هواپیماسازی وزارت دفاع و در جمع مدیران ارشد این صنعت اظهارداشت: تمام تلاش دشمن بر آن است تا با زمین‌گیر کردن صنایع خرد و کلان کشور، زندگی عادی مردم را با مشکل و مانع مواجه سازد و مجموعه کل کشور را ناکارآمد و ناتوان نشان دهند.

وزیر دفاع با بیان اینکه قام معظم رهبری (مدظله العالی) بر دو مولفه اساسی و راهبردی اقتصادی مقاومتی و  قوی شدن تأکید کرده‌اند و آنرا به عنوان راهکارهای پیشرفت ملت ایران بسیار حائز اهمیت دانسته‌اند، افزود: تحریم‌شکنی برای کشور و نیروهای مسلح از شاخصه‌های قوی شدن به حساب می‌آید.

حاتمی همچنین از مدیران ارشد صنایع هواپیماسازی وزارت دفاع خواست تا با برنامه‌ریزی هوشمندانه و دقیق، گام‌های بلندی را متناسب با نیازهای روز کشور و در جهت ارتقاء شاخص‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی بردارند.

وی برنامه‌های پیش‌رو و آینده این صنعت در امیدآفرینی، توسعه مبتنی برارائه خدمات متنوع، پیشرفته و بدون وقفه به نیروهای مسلح که در خط مقدم دفاع از حدود و ثغور ایران اسلامی هستند را حائز اهمیت دانست و آنرا جلوه‌ای بارز و افتخار آفرین برای این کشور برشمرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با قدردانی از تلاش‌های مخلصانه متخصصان صنایع هواپیماسازی ایران (صها)، راه‌اندازی خطوط بازآماده‌سازی (اورهال) و تولید قطعات بومی مورد نیاز هواپیماها را اقدامی جهادی و در جهت مقابله جدی با تحریم‌های نظام سلطه دانست.

حاتمی تصریح کرد: انجام مأموریت‌های خطیر (صها)، نقش مؤثری در ارتقاء آمادگی و توان رزمی نیروی هوایی و نیروهای مسلح داشته و بسیار ارزشمند است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند