تیم فوتبال استقلال تهران در تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر تا پایان سال باید با برخی از طلبکاران به توافق دست پیدا کند. یکی از طلبکارانی که آبی پوشان باید هر چه سریعتر پرونده آن را حل و بررسی کنند، اسماعیل گونکالوس است. این بازیکن که در زمان مدیرعاملی امیرحسین فتحی در این باشگاه حضور داشت با یک تخلف به این تیم پیوسته است.

طبق شکایتی که باشگاه پاختاکور ازبکستان علیه استقلال در فیفا طرح کرده است، این بازیکن ۲۸ ساله در حالیکه بازیکن تیم ازبکستانی بود به جمع آبی پوشان پیوسته و بر اساس شکایتی که اعلام شده است باشگاه تهرانی تا فردا مهلت دارد که این پرونده را بررسی کند.

با شکایتی که پاختاکور به فیفا داشته استقلال تهران باید طی ۲۴ ساعت آینده مبلغ ۱۲۵ هزار دلار را بپردازد تا از محرومیت در پنجره نقل و انتقالات جلوگیری کند وگرنه روزهای آغازین مدیریت علی فتح الله زاده بسیار بحرانی و پیچیده خواهد بود.

فتح الله زاده درخصوص به فرا رسیدن روزهای نهایی مهلت باشگاه پاختاکور به استقلال گفت: "آنها شکایت را مطرح کرده‌اند و باید از آنها فرصت بخواهیم. باید به آنها بگویم که من تازه به این باشگاه آمده‌ام و فرصت بدهند که بتوانیم این موضوع را برطرف کنیم. مذاکره را باید آغاز کنیم تا بتوانیم به نظر مشترکی برسیم".

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند