سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۴۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ بستان آباد ۱ ۴۶,۶۵۶ غلامرضا نوری قزلجه ۱۷,۱۲۷ پایان
۲ بناب ۱ ۵۳,۱۵۵ محمد باقری ۲۳,۵۴۴ پایان
۳ سراب ۱ ۶۱,۴۰۲ یوسف داودی ۲۰,۲۰۸ پایان
۴ مرندوجلفا ۱ ۱۲۰,۰۳۷ معصومه پاشایی بهرام ۴۰,۲۹۴ پایان
۵ ملکان ۱ ۶۰,۱۹۹ سید علی موسوی ۲۰,۱۴۰ پایان
۶ هشترودوچاراویماق ۱ ۳۹,۸۱۲ سیدحمزه امینی ۱۴,۲۷۷ پایان
۷ پیرانشهروسردشت ۱ ۶۶,۷۲۷ کمال حسین پور ۳۵,۶۹۷ پایان
۸ نقده واشنویه ۱ ۱۲۸,۷۳۱ علی زنجانی حسنلویی ۷۸,۶۷۳ پایان
۹ شاهین شهرومیمه و برخوار ۱ ۷۲,۲۸۳ حسینعلی حاجی دلیگانی ۶۳,۷۷۰ پایان
۱۰ فریدن وچادگان وفریدونشهرو بوئین ومیاندشت ۱ ۵۹,۲۵۸ حسین محمد صالحی دارانی ۲۶,۹۲۰ پایان
۱۱ فلاورجان ۱ ۶۴,۲۶۸ سید ناصر موسوی لارگانی ۲۶,۹۰۲ پایان
۱۲ نطنزو بخش قمصر ۱ ۲۹,۸۹۲ رحمت اله فیروزی پوربادی ۱۱,۲۵۱ پایان
۱۳ کرج و اشتهارد و فردیس ۲ ۳۳۶,۴۳۷ مهدی عسگری ۸۷,۸۰۸ پایان
فاطمه آجرلو ۶۱,۰۵۷ مرحله دوم
علیرضا عباسی ۵۲,۷۲۶ مرحله دوم
۱۴ دماوند و فیروزکوه ۱ ۴۴,۱۸۲ سید احمد رسولی نژاد ۱۵,۸۵۶ پایان
۱۵ اردل و فارسان و کوهرنگ ۱ ۱۰۴,۶۶۱ قدرت الله حمزه شلمزاری ۲۹,۸۰۹ پایان
۱۶ لردگان و خانمیرزا ۱ ۱۲۴,۳۳۸ حسین بامیری ۳۱,۴۱۴ پایان
۱۷ تربت جام وتایباد و باخرزو صالح آباد ۱ ۱۸۰,۲۶۶ جلیل رحیمی جهان آبادی ۹۸,۲۴۸ پایان
۱۸ سبزوار وجغتای و جوین وخوشاب و داورزن ۲ ۱۷۱,۳۰۰ علی اصغر عنابستانی ۸۰,۰۲۸ پایان
بهروز محبی نجم آبادی ۶۷,۵۸۲
۱۹ فریمان و سرخس وبخشهای احمدآباد ورضویه ۱ ۱۰۸,۴۶۰ سید احسان قاضی زاده هاشمی ۵۶,۴۵۴ پایان
۲۰ قوچان و فاروج ۱ ۹۵,۹۸۷ علی آذری ۴۴,۰۳۳ پایان
۲۱ شیروان ۱ ۶۵,۶۴۸ علی جدی ۲۸,۷۷۹ پایان
۲۲ آبادان ۳ ۶۴,۶۱۰ سید محمد مولوی ۳۵,۰۰۵ پایان
سید مجتبی محفوظی ۲۱,۴۰۲
جلیل مختار ۱۹,۸۴۲
۲۳ اندیمشک ۱ ۶۷,۴۹۲ فریدون حسنوند ۲۳,۸۲۴ پایان
۲۴ بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی ۱ ۹۸,۸۶۶ حبیب آقاجری ۳۰,۴۳۰  
۲۵ زاهدان ۲ ۱۷۵,۰۶۲ حسینعلی شهریاری ۶۵,۰۴۲ پایان
فداحسین مالکی ۶۳,۲۷۷
۲۶ خاش و میرجاوه و بخشهای نصرت آباد  و کورین ۱ ۸۵,۱۸۵ اسماعیل حسین زهی ۴۳,۱۴۸ پایان
۲۷ زابل و زهک و هیرمند ونیمروز و هامون ۲ ۱۶۲,۱۵۸ محمد سرگزی ۷۶,۶۸۴ پایان
حبیب الله دهمرده ۶۴,۳۱۴
۲۸ آباده و بوانات و خرم بید ۱ ۷۳,۷۷۹ رحیم زارع ۲۶,۳۰۶ پایان
۲۹ سروستان و  کوار وخرامه ۱ ۶۹,۴۶۶ عبدالعلی رحیمی مظفری ۳۷,۷۷۱ پایان
۳۰ فیروزآباد و فراشبند ۱ ۹۲,۸۸۶ محمد مهدی فروردین ۲۹,۶۶۱ پایان
۳۱ ممسنی و رستم ۱ ۹۲,۴۴۵ مجید انصاری ۵۰,۰۰۸ پایان
۳۲ تاکستان ۱ ۶۴,۹۴۷ رجب رحمانی ۲۶,۰۴۵ پایان
۳۳ سنندج و دیواندره و کامیاران ۲ ۱۲۷,۸۳۸ سید مهدی فرشادان ۳۵,۷۱۶ پایان
محسن فتحی ۳۲,۵۱۸
۳۴ بم  و ریگان وفهرج و نرماشیر ۱ ۱۲۹,۱۲۷ موسی غضنفرابادی ۷۹,۳۹۲ پایان
۳۵ جیرفت و عنبر آباد ۱ ۱۳۱,۱۵۹ ذبیح الله اعظمی ساردویی ۵۳,۲۰۲ پایان
۳۶ اسلام آبادغرب و دالاهو ۱ ۸۳,۹۵۴ مجتبی بخشی پور ۱۴,۳۴۹ مرحله دوم
نادر نادری ۱۳,۱۲۷
۳۷ پاوه و جوانرود وثلاث باباجانی وروانسر ۱ ۶۷,۷۱۲ آرش زره تن لهونی ۳۰,۶۱۶ پایان
۳۸ گرگان  و آق قلا ۲ ۱۹۰,۰۲۳ رمضانعلی سنگدوینی ۵۳,۱۰۰ پایان
غلامرضا منتظری ۴۰,۸۹۳
۳۹ کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان ۱ ۱۱۴,۱۴۹ عبدالجلال ایری ۲۱,۲۰۶ مرحله دوم
رجب محمد آبادی ۱۴,۹۸۳
۴۰ گنبدکاووس ۱ ۱۴۶,۹۷۰ امانقلیچ شادمهر ۳۱,۸۲۶ پایان
۴۱ مینودشت و کلاله ومراوه تپه و گالیکش ۱ ۱۳۷,۵۵۱ رضا آریان پور ۴۲,۹۴۷ پایان
۴۲ رشت ۳ ۱۶۲,۵۶۲ جبار کوچکی نژاد ۵۰,۶۸۵ پایان
سید علی آقازاده دافساری ۴۷,۰۵۷
محمدرضا احمدی ۳۳,۹۹۲
۴۳ دلفان و سلسله ۱ ۱۰۹,۷۹۶ یحیی ابراهیمی ۲۹,۴۴۶ پایان
۴۴ ساوه و زرندیه ۱ ۸۱,۷۸۱ محمد سبزی ۲۷,۵۴۴ پایان
۴۵ میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد ۱ ۲۲۸,۰۲۶ حسین رئیسی ۱۰۳,۴۷۰ پایان
۴۶ مسیحیان ارمنی جنوب ۱ ۱۵۵۱ روبرت بگلریان ۱۱۵۸ پایان

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند