سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

 

کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی 

تعداد رأی صحیح: ۵۷۵۸۵

تعداد رأی منتخب: ۱۷۶۲۵

 

مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: ۵۰۰۵۴

تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۰۴

 

مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: ۷۰۹۷۳

تعداد رأی منتخب: ۳۲۲۵۴

 

نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: ۲۶۳۱۹

تعداد رأی منتخب: ۸۵۷۰

 

کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۹۲۸

تعداد رأی منتخب: ۸۸۹۴۶

 

خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: ۶۹۵۱۸

تعداد رأی منتخب: ۳۶۰۵۵

 

اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۲۶۶۲۸

تعداد رأی منتخب: ۱۳۲۲۹

 

دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: ۸۵۲۶۷

تعداد رأی منتخب: ۳۶۵۸۱

 

قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۲

تعداد رأی منتخب: ۲۱۹۳۴

 

نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: ۵۱۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۱۷۳۴۱

 

فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: ۸۴۷۰۴

تعداد رأی منتخب: ۲۷۳۳۴

 

شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۳۰۲۸

تعداد رأی منتخب: ۱۲۵۵۵

 

گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: ۲۹۴۶۳

تعداد رأی منتخب: ۱۳۱۳۰

 

سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: ۶۲۱۹۳

تعداد رأی منتخب: ۳۲۴۱۱

 

آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۱۱۹

تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۵۱

 

محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: ۲۷۷۵۳

تعداد رأی منتخب: ۱۰۴۷۱

 

تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۴۳

تعداد رأی منتخب: ۱۶۲۵۸

 

رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: ۵۶۸۹۴

تعداد رأی منتخب: ۱۹۸۶۵

 

اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: ۴۷۵۲۰

تعداد رأی منتخب: ۲۶۱۱۱

 

سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۴۴۴

تعداد رأی منتخب: ۴۸۸۶۴

 

شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۴۰۵۸۸

تعداد رأی منتخب: ۱۳۳۵۰

 

زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: ۶۶۵۰۲

تعداد رأی منتخب: ۴۴۴۵۳

 

رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: ۱۰۶۶۰۶

تعداد رأی منتخب: ۵۳۷۸۸

 

بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: ۴۸۳۵۰

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۶۵

 

سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: ۷۴۰۶۳

تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۶۷

 

پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: ۱۰۸۴۰۶

تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۷۲

 

گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: ۴۱۹۹۰

تعداد رأی منتخب: ۲۴۱۶۹

 

شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: ۵۷۹۹۱

تعداد رأی منتخب: ۲۰۵۴۲

 

بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: ۴۹۴۵۱

تعداد رأی منتخب: ۱۱۸۶۳

 

بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: ۱۴۴۸۵۰

تعداد رأی منتخب: ۷۲۸۷۲

 

درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: ۳۲۸۷۰

تعداد رأی منتخب: ۹۱۸۴

 

گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: ۵۰۸۱۰

تعداد رأی منتخب: ۲۳۶۰۷

 

شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: ۹۲۳۴۳

تعداد رأی منتخب: ۲۳۳۵۸

 

ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: ۴۱۱۹۱

تعداد رأی منتخب: ۱۷۷۶۳

 

دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۳۰

تعداد رأی منتخب: ۱۱۰۲۱

 

اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: ۴۳۳۹۱

تعداد رأی منتخب: ۱۴۵۸۰

 

قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: ۶۷۰۵۹

تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۹۶

 

بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: ۳۴۱۲۱

تعداد رأی منتخب: ۱۶۷۳۵

 

شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: ۵۰۹۸۴

تعداد رأی منتخب: ۲۴۴۵۲

 

اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: ۲۷۶۴۲

تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۴۸

 

تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: ۵۲۵۷۵

تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۸۶

 

ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

 

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

 

خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

 

خدابنده:

سید البرز حسینی

 

لنجان:

حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

 

بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

 

میانه:

مهدی اسماعیلی

علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

 

ماکو، چالدران:

محمد علی‌پور

 

میاندوآب: 

مهدی عیسی زاده

 

بابلسر و فریدون‌کنار: 

اصغر باقرزاده

 

تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید شمس‌الدین حسینی

 

تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی 

 

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج:

منصور شکراللهی

 

آستارا:

غلامرضا مرحبا

 

رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

 

رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

 

شبستر: 

جعفر راستی 

 

ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور

 

میاندوآب:

مهدی عیسی زاده

 

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

 

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

 

خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

 

خدابنده:

سیدالبرز حسینی

 

بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

 

تن‌کابن، رامسر و عباس‌آباد:

سید شمس‌الدین حسینی

 

تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمالخانی

 

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

 

آستارا:

غلامرضا مرحباء

 

رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

 

رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

 

اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

 

مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

 

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده

صادق کرمی

 

شهرکرد، بن و سامان:

احود راستینه هفت‌جانی

 

ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

 

دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

 

ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

 

سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

 

لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

 

رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

 

علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

این مطلب برایم مفید است
104 نفر این پست را پسندیده اند