اللهیار صیادمنش جهت انجام برخی امور اداری، سفری به تهران داشت و روز گذشته (چهارشنبه) به استانبول بازگشت.

مهاجم تیم فوتبال امید ایران در خصوص شرایط خودش پیش از آغاز اردوی این تیم گفت: بازی‌های ما همچنان ادامه دارد و طبیعتاً در این مقطع نمی‌توانم به تمرینات تیم در اردوی تهران ملحق شوم. طبق آخرین خبری که دارم، فدراسیون با باشگاه استانبول‌اسپور مذاکره کرده و در انتظار پاسخ مکتوب هستند، البته به صورت شفاهی با من صحبت کردند که اعلام کردم دوست دارم کنار تیم باشم و فکر می‌کنم همکاری لازم انجام می‌شود. بر این اساس انشاءلله مستقیماً راهی تایلند می‌شوم تا تیم را همراهی کنم.

صیادمنش همچنین در خصوص شرایط اردوهای پیش روی تیم امید اظهار داشت: تا جایی که من می‌دانم، مهدی مهدی‌خانی و یونس دلفی هم تلاش می‌کنند در اردوی قطر حضور داشته باشند. انشاءلله بازیکنان لیگ هم در تهران وارد اردو می‌شوند و امیدوارم من تنها غایب این اردو باشم. هرچند دوست داشتم در همین اردو هم حضور داشته باشم، اما شرایط بازی‌ها اجازه نمی‌دهد. خوشبختانه در سفر اندونزی، تیم امید را همراهی کردم و مثل همه بچه‌ها، انگیزه زیادی برای حضور در مسابقات نهایی دارم.

وی در پایان گفت:تیم المپیک از بازیکنانی تشکیل شده که به جام جهانی نوجوانان و جوانان صعود کرده‌اند و همه بچه‌ها تجربیات خوبی دارند. این تیم می‌تواند نمایش شایسته‌ای در تایلند داشته باشد و بسیاری از همین بچه‌ها در آینده نزدیک، ترکیب تیم ملی را شکل می‌دهند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند