تعدادی از حامیان قالیباف دقایقی قبل با حضور در فرمانداری مشهد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

رضا شیران‌خراسانی، نماینده فعلی مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی که همراه این داوطلبان بود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من به عنوان یکی از حامیان دکتر قالیباف امروز به فرمانداری آمدم.

 

وی افزود: بنده ثبت نام نمی‌کنم و به اتفاق جمعی از عزیزان در مسیری که انتخابات داشته و در تشکل ما به عنوان گزینه‌های کاندیداتوری مجلس از حوزه مشهد و کلات انتخاب شدند آنها را مشایعت می‌کنم تا ثبت نام کنند.

 

شیران خراسانی گفت: حامیان آقای قالیباف به اندازه یک لیست خوب، کارآمد، باتوان و با تجربه قرار است در انتخابات حضور داشته باشند.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است از حوزه انتخابیه تهران به همراه قالیباف در انتخابات ثبت نام کنید، گفت: امسال قصد شرکت در انتخابات از مشهد را ندارم. برای تهران هم "تا یار که را خواهد و میلش به که باشد".

 

به گزارش ایسنا آقایان عبدالحسین حسینی، هادی عظیمی‌فر، مجید طهوریان عسگری، عباس ظفری، سلمان امانی، مرتضی نظرنژاد و جعفر کبیری از جمله کسانی بودند که به عنوان حامیان قالیباف امروز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

این مطلب برایم مفید است
28 نفر این پست را پسندیده اند