دریادار پاسدار «علی فدوی» روز دوشنبه در آئین افتتاحیه دوره آموزشی رزم مقدماتی آموزشگاه شهید مدرس نیروی زمینی سپاه با تسلیت ایام عزای ال الله و بیان اینکه راه مقاومت و آزادی خواهی ائمه معصومین (ع) را باید ادامه داد، اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی هر ساله دل‌ها و قدم‌های عاشق و دلداده در اربعین حسینی به سمت و سوی سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین روانه می‌شود.

 

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با ما کلید خورد؛ دشمنان علیه انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها را بکار گرفتند، اما با تدابیر پیامبر گونه حضرت امام (ره) و هوشمندی مردم تمامی آنها خنثی شد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و راه اسلام، انقلاب و ولایت همچنان با قدرت ادامه دارد؛ بیان کرد: دشمنی استکبار جهانی نیز با انقلاب و نظام اسلامی ما همچنان ادامه داد و به دلیل اینکه ماهیت دشمنی آمریکا با ایران از جنس حق و باطلی می باشد، این تقابل تمام نشدنی است.

دریادار فدوی با بیان اینکه دشمنان با هدف نابود کردن انقلاب نوپای اسلامی جنگ ۸ ساله را توسط صدام به راه انداختند، عنوان کرد: بیش از ۵۰ کشور در جنگ تحمیلی علیه ایران حضور داشتند و با وجود تمامی پشتیبانی‌ها، آمریکایی‌ها زمانی که دیدند بعثی‌ها توانایی مقابله با ایران را ندارند، در عملیات کربلای ۵ مستقیما وارد میدان شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: توانمندی‌های نظامی ایران اسلامی امروز حتی با ۵ سال گذشته قابل قیاس نیست و با وجودی که دشمنان با همه توان علیه جمهوری اسلامی ایستاده‌اند، اما در مقابل ما شکست خورده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان دریافته‌اند که گزینه نظامی علیه ایران نتیجه ندارد و تلاش می‌کنند با روش‌های دیگر در مقابل حق خواهی‌های ما بایستند، گفت: آنها امروز تلاش می‌کنند به گروه‌های مقاومت ضربه بزنند و با ایجاد رعب و وحشت نظام مقدس جمهوری اسلامی را از آرمان‌هایش عقب برانند، اما همواره نتیجه‌ای جز شکست و ناکامی برای آنها حاصل نشده است.

دریادار فدوی در ادامه اضافه کرد: آمریکا اگر بتواند برای نابودی انقلاب اسلامی از هیچ کاری دریغ نمی‌کند و اگر بداند امشب می‌تواند کاری انجام بدهد که جمهوری اسلامی نباشد این کار را به فردا موکول نمی‌کند، اما طی این سالها برغم تمامی دشمنی‌ها برابر اقتدار و عظمت نظام اسلامی ما ناکام و شکست خورده بوده‌اند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها حتی فکرش را هم نمی‌کردند که هواپیمای متجاوزشان را هدف قرار دهیم یا قایق متجاوز آنها را مورد پیگیری قرار دهیم، گفت: اینکه آمریکا از جمهوری اسلامی ایران بابت هدف قرار ندادن هواپیمای با سرنشینش تشکر می‌کند، نشانگر اوج استیصال وضعف استکبار جهانی برابر انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند