محمد شریعتمداری در این نشست با اشاره به اهمیت و ضرورت اطلاع‌رسانی صحیح  به مردم گفت: فعالیت‌های فراوانی در وزارتخانه انجام می شود که باید درخصوص آنها اطلاع‌رسانی صحیح و مناسبی به جامعه مخاطب داشته باشیم.

شریعتمداری، حضور موثر و تاثیر گذار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را  در مجامع اقتصادی مختلف جهت تصمیم‌سازی لازم و مهم دانست و تاکید کرد: موضوعات باید رودر رو و شفاف با مردم در میان گذاشته شود.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این وزارتخانه زیرمجموعه‌های گسترده‌ای دارد تاکید کرد: باید بین این مجموعه‌های بزرگ، هم‌افزایی و همگرایی بیشتر ایجاد شود.

وی ادامه داد: مهم این است که مدیران بتوانند در کنار هم و با هم‌اندیشی و هم‌افزایی، برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و رفع نواقص تلاش کنند.

شریعتمداری افزود: شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه‌های هدف امری ضروری است و باید در تصویب هر بخشنامه در هر حوزه حتما نظر مخاطب اصلی آن حوزه نیز استخراج گردد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برضرورت و اهمیت تحلیل و ایجاد محتوا در حوزه اطلاع‌رسانی به جامعه مخاطب تاکید کرد.

وی، معاونت توسعه مدیریت منابع را نیز دارای جایگاهی مهم دانست.

میرزایی، معاون امور اقتصادی در این نشست  تجلی عقلانیت، کارآمدی، شفافیت و سلامت درارتباط با مردم را بسیار مهم دانست و گفت: ما باید مدافع منافع گروه‌های بی‌صدا باشیم.

پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع نیز اشاره کرد: امروز در عصر دانایی به سر می‌بریم، دانش سرمایه اصلی حکومت‌هاست و نگاه ما به مسائل باید نگاه دانشی باشد.

"شمس"، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی نیز در این نشست گفت: روابط عمومی باید بتواند نیازها را شناسایی و اولویت‌ها را لحاظ کند. استخراج اولویت‌ها نیز باید با نیازهای سازمان تطابق داشته باشد.

وی تصریح کرد: روابط عمومی  امروزه دیگر مانند گذشته ساده و خطی نیست و با حضور شبکه‌های اجتماعی و ظهور و فراگیر شدن پدیده "شهروند خبرنگاری" نیازمند تغییرات فراوان است.

طی احکام جداگانه‌ای از سوی محمد شریعتمداری "حجت‌اله میرزایی" به عنوان معاون امور اقتصادی، "غلامرضا پناه" بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و "حامد شمس" به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.

در این نشست همچنین از تلاش‌ها و زحمات "علی سرزعیم"، "نصرالله بازوند" و "روزبه کردونی" قدردانی شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند