رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز از پروژه‌های ساماندهی پایانه برکت و راه‌های دسترسی ساخته شده آن بازدید به عمل آورد و سپس به منظور بررسی آخرین وضعیت پایانه مرزی وارد مرز مهران شد.

وزیر کشور در بدو ورود به پایانه مرزی مهران اظهار داشت: بر‌اساس گزارش‌های کمیته های مختلف، تدارکات و خدمات لازم برای پیش‌بینی تردد ‌بیش از ۳ میلیون ‌زائر‌ در ایام اربعین، ‌دیده شده ‌که امیدواریم این مقدمات در خدمات رسانی به زائران موثر واقع شود.

وی ادمه داد: بحمدالله در بازدیدی که از امکانات و تاسیسات  و زیرساخت‌های مرز مهران داشتیم نسبت به سال قبل  پیشرفت بسیار خوبی مشاهده شد و آمادگی مرز مهران در خدمات‌‌رسانی به زائران بسیار خوب است و پایانه مرزی مهران به نحو شایسته برای برگزاری مراسم اربعین آمادگی کامل دارد.

درر این سفر سردار ذلفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین،‌ حسن‌نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و استانداران ایلام و کرمانشاه رحمانی فضلی  را همراهی می‌کردند.

وی پس از بازدید از مرز مهران به منظور شرکت در جلسه ستاد اربعین و در جهت برسی توافق نامه‌های فی مابین و گفت‌ وگو با همتای خودمهران را به مقصد عراق ترک کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند