گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران در خصوص قرعه‌کشی لیگ گفت: «قبل از هر چیز عید را به شما تبریک می‌گویم. همه بازی‌ها برای ما مهم است اما سه بازی قبل از دربی از همه مهم‌تر است.»

او ادامه داد: «اسم قرعه‌کشی کاملاً مشخص می‌کند که شرایط چگونه است اما ما برای هر بازی آماده می‌شویم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.»

کالدرون در خصوص برگزاری بازی با استقلال در هفته چهارم گفت: «دربی خیلی زود انجام می‌شود و ما باید با استقلال بازی کنیم اما مهم نیست چه تیمی برنده باشد چرا که ما باید همه بازی‌هایمان را انجام دهیم.»

سرمربی پرسپولیس درباره حضور جونیور در این تیم خاطرنشان کرد: «این بازیکن را تأیید کردم و روز سه‌شنبه به ایران می‌آید. او بازیکن خیلی خوبی است و ویژگی‌هایی که ما لازم داریم را دارد.»

او در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه جونیور مدت‌ها است گل نزده گفت: «او بازیکنی جوان با آینده‌ای روشنی است که به اروپا منتقل شد اما مجبور شد که به برزیل برگردد چرا که آنجا زیاد بازی نکرد. بازیکن خوبی است و من او را تأیید می‌کنم. این را هم در نظر بگیرید که بودجه ما مشخص است و در این شرایط باید به دنبال بازیکن خوبی بگردیم. من عملکرد او را تأیید می‌کنم هرچند که با بودجه‌ای که ما داریم سخت است بتوانیم بازیکن مشهوری جذب کنیم.»

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه شما در اردوی ترکیه گفته بودید تا دو سه روز آینده مهاجم می‌آید اما این اتفاق رخ نداد و اینکه نتایج خوبی در بازی‌های تدارکاتی نگرفتید و این مسئله شما را نگران نمی‌کند، ادامه داد: «من چیزی که باشگاه گفت را اعلام کردم. بازیکنان مشخصی به باشگاه معرفی شدند و باشگاه با آنها مذاکره می‌کرد. قرار است این بازیکن هم روز سه‌شنبه بیاید و از چهارشنبه تمریناتش را با ما آغاز کند. از اینکه در این روند تأخیر رخ داده من هم ناراحتم اما در خصوص بازیکن مالیایی بخت با ما یار نبود و اتفاقی افتاد که دیدید.»

کالدرون درباره اینکه در برخی رسانه‌ها آمده بود که شما از بابت بدقولی‌های مالی پرسپولیس از ایرج عرب انتقاد دارید، گفت: «من صحبتی در خصوص حقوقم با باشگاه نکردم چرا که یک ماه است که اینجا هستم و طلبی ندارم. صحبت ما درباره بحث جذب مهاجم خارجی بوده و الان هم آماده هستیم تا لیگ را شروع کنیم.»

او در مورد اینکه جونیور آیا گزینه شما بوده یا نه و اینکه در برخی رسانه‌ها مطرح شده که از باشگاه خواسته‌اید ۱۰۰ هزار دلار برای جذب بازیکن خارجی بودجه باشگاه را افزایش دهند، گفت: «درباره بخش مالی اطلاع ندارم اما می‌دانم که جونیور بازیکنی است که ما را راضی می‌کند چرا که او بازیکن هوشمندی است و درباره این باره با علی علیپور و هافبک‌ها در خصوص او صحبت کردیم.»

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند