از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یک‌شنبه) دوم تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال ایران در سومین (آخرین) بازی خود از هفته چهارم لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹ در اردبیل، در سالن رضازاده اردبیل به مصاف تیم ملی فرانسه رفت.

تیم ملی ایران در این بازی با ترکیب یلی، معنوی نژاد، مجرد، معروف، قائمی و حضرت پور به عنوان لیبرو بازی را آغاز کرد. فرانسه نیز با ترکیب تونیوتی، روکس، بویر، کلونات، روسارد (لیبرو) و چینیز بازی را اغاز کرد.

ست اول:

ایران در ابتدا با سرویسهای خوب قائمی توانست سه بر یک از فرانسه پیش بیافتد، اما در ادامه این فرانسه بود که با کارهای سرعتی دفاع ایران را جا گذاشته و ۶ – ۵ از ایران پیش افتاد. در ادامه هم فرانسه توانست اختلاف را به دو امتیاز افزایش داده و ۸ – ۶ وقت استراحت فنی اول را کسب کند. با ورود دوتیم به زمین سرویس های خوب فرانسوی ها ادامه داشت و دریافتهای ایران به معروف نرسید تا اینکه خروس ها ۱۱ – ۸ پیش افتادند. با افزایش اختلاف امتیاز ایگور کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کرد اما این موضوع تاثیری در روند بازی نداشت و فرانسه ۱۶ – ۱۰ وقت استراحت فنی دوم را هم از آن خود کرد.

پس از ورود دو تیم به زمین فرانسه فاصله را به ۷ امتیاز افزایش داد که در نهایت کولاکوویچ در امتیاز ۲۰ – ۱۳ درخواست وقت استراحت کرد. فرانسه توانست فاصله ۷ امتیازی را تا پایان این ست حفظ کرده و ۲۵ – ۱۸ پیروز ست نخست بازی شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند