عصر جمعه با پایان یافتن تعطیلات عید فطر و پایان هفته، موج بازگشت مسافران به پایتخت آغاز و همین امر سبب شده تا پس از گذشت ۲ روز همچنان شاهد ترافیکی نیمه سنگین در ورودیهای تهران باشیم.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر د: این خصوص اظهار داشت: با توجه به ترافیک‌های سنگین و فوق سنگینی که در زمان تعطیلات عید فطر در محورهای شرق استان تهران شاهد بودیم به طور مستمر به همه رانندگان و هموطنان عزیز توصیه شد که روز جمعه و پایان تعطیلات را برای بازگشت خود انتخاب نکنند تا در ترافیک‌های طولانی نمانند.

محبی افزود: با توصیه‌های پلیس در مقاطع و محورهای مختلف بسیاری از هموطنان در فواصل مختلف از سفر بازگشتند و در حال حاضر محور هراز و فیروزکوه در ورودی‌های تهران ترافیک سنگین را شاهد است و در محور تهران- دماوند در طول محور به صورت نیمه سنگین و با توقف خودروها در جریان است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا (ع) را عادی و روان دانست و افزود: در این محور نیز در محدوده پاکدشت-تهران شاهد حجم بالای خودروها و ترافیک نیمه سنگین هستیم، که هرچقدر به شهر تهران نزدیک تر می‌شویم بر سنگینی ترافیک افزوده می‌شود.

محبی ترافیک در محور ورامین تهران و لواسان- تهران و همچنین گردنه زردک را نیز نیمه سنگین اعلام کرد و افزود: در چنین شرایطی باید رانندگان با صبر و حوصله و پرهیز از هرگونه شتاب زدگی برانند، تا شاهد حادثه ناگوار نباشیم.

وی در ادامه گفت: در ورودی‌های تهران در هر دو مسیر به ویژه آزادراه تهران-پردیس ترافیک در محدوده عوارضی نیمه سنگین و بعضاً پر حجم گزارش می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است