با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، وزیر ورزش و جوانان،  زهرا سادات موسوی را به عنوان سرپرست معاونت بانوان این وزارتخانه به جای فریبا محمدیان( معاونت سابق بانوان وزارت ورزش و جوانان) انتخاب کرد اما با این حال محمدیان در محل کار سابق خود حاضر می‌شود که با توجه به بازنشستگی او رفت و آمدهای اخیرش باعث ایجاد ابهاماتی شده است.

زهرا سادات موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان در این باره به ایسنا گفت: فرایند تحویل کار به سرعت انجام نمی‌شود. علاوه بر 16 طرحی که در حوزه بانوان داشتیم  و انجام دادیم،  کارهای دیگری را هم که جزو طرح ها نبودند اجرا کردیم به همین دلیل فرایند تحویل و تحول وجود دارد و ممکن است حضور خانم محمدیان را موقت داشته باشیم تا این فرایند انجام شود اما حق امضا به من سپرده شده است.

او در این مورد افزود:  شما خیلی ظاهری می‌بینید که خیلی از مدیران پست‌هایشان را تحویل دادند ولی بسیاری از آنها حضور دارند چون به هر حال بحث تحویل و تحول را انجام می‌دهند. در این مورد هم بحث کارهای کلان معاونت مطرح است و برخی از این کارها باید شخصا توسط معاونت بانوان وزارت انجام شود، به همین دلیل نیاز است که من در جریان مراحل کاری‌شان قرار بگیرم تا  کار را ادامه بدهم. اینکه تا کی طول می‌کشد خیلی مشخص نیست اما مطمئنا به سال نمی‌کشد. خانم محمدیان کارهای برجسته‌ای کرده و به صورت مشاور می‌توانیم از خدماتش استفاده کنیم. 

او در مورد انتخاب خود به عنوان سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: طبق قانونی که نوشته و مصوب شده است و باید آن را اجرا کنیم از طرف آقای سلطانی‌فر این ابلاغ را گرفتم و تا هر وقت و به هر شکلی که تشخیص بدهند در این جایگاه خدمت می‌کنم. البته امیدوارم با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری بار دیگر بتوانیم از خدمات خانم محمدیان که از مدیران برجسته و کارآمد است و خدمات شایسته‌ای را در سطح ورزش بانوان ارائه کرده استفاده کنیم.

سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره برنامه‌هایش برای ورزش بانوان بیان کرد: تیم منسجمی داشتیم که برنامه‌های ملی را با هدف تحقق سیاست‌های کلان‌مان در بخش بانوان مشخص کردند تا در ورزش کشور اجرا کنیم. تعدادی از این طرح‌ها به فدراسیون‌ها برمی‌گردد ولی بیشتر آن‌ها توسط ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها انجام می‌شود. به طور کلی همان هدف‌ها و سیاست‌ها را دنبال می‌کنیم و هیچ اتفاقی دراین بخش نیفتاده است.

موسوی در پایان این گفت‌گو از وزیر ورزش و جوانان به دلیل انتخابش به عنوان سرپرست معاونت بانوان این وزارت تشکر کرد.