سرهنگ امین محمدی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: حوالی ساعت 14 امروز خبر وقوع چاقوکشی و مصدومیت یک تن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که در پی آن ماموران کلانتری  ۱۶۸ سیزده آبان به محل حادثه واقع در پارک معلم در شهرک شهید بهشتی سیزده آبان اعزام شدند.

 

وی با اشاره به حضور مأموران در محل اظهارکرد: پس از حضور ماموران مشاهده شد که نوجوان ۱۵ ساله از اتباع کشور افغانستان از ناحیه پا و کمر بر اثر اصابت ضربات چاقو مصدوم شده است که مقدمات انتقال وی به همراه مامور به مراکز درمانی انجام شد و ماموران نیز رسیدگی به پرونده را در دستورکار خود قرار دادند.

 

رییس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان با بیان اینکه همزمان با رسیدگی به این پرونده، گزارش دیگری از وقوع چاقوکشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شده و تیمی دیگر از ماموران به محل اعلام شده اعزام شدند، گفت: محل دوم در نزدیکی محل اول و در خیابان نیلوفر نهم همان شهرک شهید بهشتی بود که پس از حضور ماموران مشاهده شد جوانی ۱۹ ساله از اتباع کشور افغانستن از ناحیه بازو و گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته است.

وی با اشاره به وخامت حال مصدوم ۱۹ ساله اظهارکرد: این فرد به بیمارستان منتقل شده و متاسفانه به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد که بلافاصله نسبت به تشکیل پرونده با موضوع قتل اقدام شده و در تحقیقات اولیه مشخص شد که این فرد از سوی جوان ۱۵ ساله ای که خودش نیز مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود، کشته شده است.

محمدی با اشاره به انجام تحقیقات ماموران گفت: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که این دو نفر از شب قبل از جنایت با یکدیگر دچار مشکل شده و برای نزاع با هم در روز جمعه قرارگذاشته بودند که پس از حضور در سر قرار هر دو نفر با چاقو به یکدیگر حمله ور شده و در این میان شدت ضربات وارده به فرد ۱۹ ساله بیشتر بوده و موجب مرگ وی شده است و قاتل نیز قصد فرار از محل را داشته اما با توجه به جراحاتش تا چند کوچه بیشتر نتوانسته از محل دور شود.

رییس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان افزود: متهم هم اکنون در بیمارستان است تا پس از بهبود تحقیقات از وی آغاز شود.

به گفته وی، پرونده تشکیل شده برای این جنایت با دستور مقام قضایی به کارآگاهان پلیس آگاهی سپرده شد تا ابعاد بیشتر از این جنایت را کشف کنند.