محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با تسلیت به خانواده جوان کشته شده در اغتشاشات اخیر در  گوهردشت کرج اظهار داشت: این واقعه برای خانواده این جوان بسیار دردناک و سنگین است و دستگاه قضایی یک قاضی ویژه برای بررسی و رسیدگی به ابعاد این حادثه و شناسایی ضارب تعیین کرده است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این حادثه درون جمعیت ‌رخ داده است، تصریح کرد: پزشکی قانونی در حال بررسی جسد بوده و ‌و دستگاه قضایی، استانداری و فرمانداری به شدت دنبال این موضوع هستند و امیدواریم با همکاری و وحدت بین همه دستگاه‌ها ضارب این جوان شناسایی شده و به سزای عمل خود برسد.

کولیوند با بیان اینکه ‌راهپیمایی اعتراض‌آمیز با راهپیمایی و تجمع همراه با تخریب اموال عمومی خیلی فرق دارد، گفت: لازم است‌‌ خانواده‌ها فرزندان خود را نسبت به برخی فراخوان‌ها آگاه کنند، چون برخی ‌سوار بر موج نارضایتی‌ها می‌شوند و آنها به دنبال اهداف دیگر هستند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مردم علی‌رغم مشکلات و مسائل جدی که در حوزه معیشت، اشتغال و درآمد خانواده‌ها دارند دست از انقلاب نمی‌کشند، تصریح کرد: حساب انقلاب از حساب همه این موضوعات جداست.