سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در همایش سراسری توجیهی بصیرتی روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: منویات و فرمایشات مقام عظمای ولایت راکه گذشته، حال و آینده ما را در ناجا مشخص کرده است، سرلوحه کارمان قرار داده و ماموریت‌های خود را به انجام می‌رسانیم.

وی اظهار داشت: در این ارتباط نیروی انتظامی که عهده دار امنیت مردم است، عاقلانه، عالمانه و با تدبیر در همه جا حضور داشته و ماموریت‌های خود را به انجام می‌رساند.

سردار اشتری با بیان اینکه حتی حفظ امنیت یک خانواده در دورترین نقاط کشور نیز به عهده نیروی انتظامی است، افزود: کلانتری ها، پاسگاه‌ها و تمام دست اندرکاران نیروی انتظامی به صورت ۲۴ ساعته در همه نقاط حضور دارند. در واقع گستردگی کار ناجا با هیچ دستگاهی قابل قیاس نیست و ما به آن افتخار می‌کنیم.

وی اظهار داشت: نوع کار نیروی انتظامی با دیگر دستگاه‌ها تفاوت دارد؛ نیروی انتظامی با مردم، برای مردم و برای حفظ ارزش‌های انقلاب و دستاورد‌های آن تلاش می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه بر اساس مسئولیت بزرگی که به عهده داریم، باید پاسخگوی مردم باشیم، تصریح کرد: نیروی انتظامی با تجهیزات و امکانات موجود و با توجه به ماموریت خطیر خود از نظر جسمانی و روحی برای حفظ امنیت مردم در آمادگی کامل بسر می‌برد.

وی با اشاره به اینکه ناجا به صورت ۲۴ ساعته در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: افتخار ما اعتماد مردم به ناجا و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب است که امیدوارم توانسته باشیم در انجام ماموریت‌های محوله به خوبی عمل کرده باشیم.