دکتر علی منافی با این توضیح که واحد MBA یک‌ساله دانشگاه شهید بهشتی به عنوان بزرگترین مرکز آموزش حرفه‌ای کشور و با ۵ سال سابقه برگزاری MBA حرفه‌ای در کشور شناخته شده است سخنان خود را آغاز کرد.

وی افزود: دوره MBA مناسب افرادی است که می‌خواهند عملا در بازار کار، کسب و کاری را اداره کنند یا در سطوح مختلف مشاغل مدیریتی مشغول به کار شوند یا می‌خواهند کارآفرینی انجام دهند. MBA حداقل دانش برای افرادی است که می‌خواهند در حوزه کسب و کار فعال باشند. در MBA با چند حوزه آشنا می‌شویم مثل اینکه چه‌طور منابع انسانی را اداره کنیم و چه‌طور کالا و خدمات‌ را سازماندهی کنیم و بفروشیم. همچنین چه‌طور بتوانیم عملیات‌ را درست انجام بدیم و البته از نظر مالی کار موفقی انجام دهیم. این حداقل موضوعاتی است که برای هر کسب‌وکاری اعم از جدید، قدیمی، مدرن، بزرگ و کوچک وجود دارد.

منافی با اذعان به اینکه واحد MBA یک‌ساله دانشگاه شهیدبهشتی از زمستان سال ۹۲ به برگزاری بیش از ۳۰ دوره MBA یک‌ساله موفق همت گماشته و بزرگترین دانشگاه به لحاظ تعداد دانش‌آموختگان در کشور است، اضافه کرد: در طول این سال‌ها دانشپذیران MBA دانشگاه شهید بهشتی توانستند با شبکه بزرگ و متنوعی از مدیران کسب و کارها ارتباط برقرار کنند و به هدف اصلی رشته MBA که توسعه ارتباطات در کسب و کار است، جامه عمل بپوشانند.

رییس واحد مدیریت حرفه‌ای تصریح کرد: واحد MBA در طول این سال‌ها به طور مداوم به ارزیابی دوره و نظرسنجی مستمر از دانش‌پذیران پرداخته و به اصلاح و بهبود دوره توجه خاصی داشته است و بالاترین کیفیت آموزش را برای دانش‌پذیران در این دانشگاه فراهم کرده است.

وی اعلام کرد داوطلبان دوره MBA مرداد ۱۳۹۷ می‌توانند قبل از ثبت‌نام، در همایش رایگانی که به منظور آشنایی با MBA در محل دانشگاه شهید بهشتی واقع در ولنجک برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.mbaedu.ir مراجعه کرده و یا با شماره‌های تلفن ۰۲۱۲۲۴۳۹۰۳۳ و ۰۲۱۲۲۴۳۹۰۳۴ تماس بگیرند.