در فهرست ۱۰ نفره ای که روزنامه «دیلی میل» انگلیس پنجشنبه منتشر کرده است،اسامی سه بازیکن برزیلی، ۲ آرژانتینی و ۲ فرانسوی و سه بازیکن از کشورهای آلمان، پرتغال و شیلی دیده می شود.

براساس این فهرست، مسی با دریافت سالانه ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، پر درآمدترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است.

پس از وی نیمار بازیکن تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه قرار گرفته است که سالانه حدود ۴۲ میلیون دریافت می کند.

پس از رونالدو که با انتقال به باشگاه یوونتوس ایتالیا، و کسب درآمد سالانه ۳۵ میلیون دلار، در این فهرست سوم است، « الکسیس سانچز» بازیکن تیم ملی &#۳۹;شیلی&#۳۹; و &#۳۹;منچستر یونایتد&#۳۹; انگلیس قرار دارد که حقوق سالانه وی، ۲۱ میلیون دلار اعلام شده است.

«اسکار دوسانتوز» بازیکن پیشین تیم ملی برزیل و شانگهای چین و «ازکوئیل لاوتزی» مهاجم پیشین تیم ملی آرژانتین و بازیکن تیم «هبی» چین نیز، به ترتیب با درآمد سالانه ۲۷ میلیون و ۹۰۰ و ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند.

« مسعود اوزیل» ملی پوش آلمانی و تیم باشگاهی آرسنال انگلیس نیز با دریافت سالی ۲۴ میلیون دلار در رده هفتم، فهرست پردرآمدترین بازیکن فوتبال قرار دارد.

پس از اوزیل، به ترتیب «هالک» ملی پوش پیشین برزیلی و تیم شانگهای چین با درآمد سالانه ۲۳میلیون و ۳۰۰ هزار دلار، «کیلین امباپه» مهاجم ملی پوش فرانسوی و باشگاه پاری سن ژرمن با ۲۱ میلیون دلار و « پول پوگبا» هم بازی امپابه و بازیکن منچستر یونایتد انگلیس با دریافت سالانه ۲۰ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار در رده های هشتم تا دهم پردرآمد ترین بازیکنان جهان قرار گرفتند.