جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور ۳۲ تیم از ۱۴ ژوئن تا ۱۵ جولای برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران در گروه B مسابقات با اسپانیا، پرتغال و مراکش دیدار خواهد کرد.

فیلم کامل مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸

گروه بندی کامل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند،کروواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما  ،تونس  ،انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برنامه کامل بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که از ۲۴ خردادماه تا ۲۴ تیرماه ۹۷ در ۱۱ شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت

 

 

24 خرداد 1397 ساعت 19:30

روسیه

عربستان

25 خرداد 1397 ساعت 16:30

مصر

اروگوئه

29 خرداد 1397 ساعت 22:30

روسیه 

مصر

30 خرداد 1397 ساعت 19:30

اروگوئه

عربستان

4 تیر 1397 ساعت 18:30

اروگوئه

روسیه

4 تیر 1397 ساعت 18:30

عربستان

مصر


گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت

 

 

25 خرداد 1397 ساعت 19:30

ایران

مراکش

25 خرداد 1397 ساعت 22:30

اسپانیا

پرتغال

30 خرداد 1397 ساعت 16:30

پرتغال

مراکش

30 خرداد 1397 ساعت 22:30

ایران

اسپانیا

4 تیر 1397 ساعت 22:30

ایران 

پرتغال

4 تیر 1397 ساعت 22:30

مراکش

اسپانیا


گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

 تاریخ و ساعت

 

 

26 خرداد 1397 ساعت 14:30

فرانسه

استرالیا

26 خرداد 1397 ساعت 20:30

پرو

دانمارک

31 خرداد 1397 ساعت 16:30

فرانسه

پرو

31 خرداد 1397 ساعت 19:30

استرالیا

دانمارک

5 تیر 1397 ساعت 18:30

دانمارک

فرانسه

5 تیر 1397 ساعت 18:30

استرالیا

پرو


گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت

 

 

26 خرداد 1397 ساعت 17:30

آرژانتین

ایسلند

26 خرداد 1397 ساعت 23:30

کرواسی

نیجریه

31 خرداد 1397 ساعت 22:30

آرژانتین

کرواسی

1 تیر 1397 ساعت 19:30

ایسلند

نیجریه

5 تیر 1397 ساعت 22:30

آرژانتین 

نیجریه

5 تیر 1397 ساعت 22:30

کرواسی

ایسلند


گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت

 

 

27 خرداد 1397 ساعت 16:30

کاستاریکا

صربستان

27 خرداد 1397 ساعت 22:30

برزیل

سوئیس

1 تیر 1397 ساعت 16:30

برزیل

کاستاریکا

1 تیر 1397 ساعت 22:30

سوئیس

صربستان

6 تیر 1397 ساعت 22:30

صربستان

برزیل

6 تیر 1397 ساعت 22:30

سوئیس

کاستاریکا


گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت

 

 

27 خرداد 1397 ساعت 19:30

آلمان

مکزیک

28 خرداد 1397 ساعت 16:30

سوئد

کره جنوبی

2 تیر 1397 ساعت 22:30

آلمان

سوئد

2 تیر 1397 ساعت 19:30

کره جنوبی

مکزیک

6 تیر 1397 ساعت 18:30

کره جنوبی

آلمان

6 تیر 1397 ساعت 18:30

مکزیک

سوئد


گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت

 

 

28 خرداد 1397 ساعت 19:30

بلژیک

پاناما

28 خرداد 1397 ساعت 22:30

انگلیس

تونس

2 تیر 1397 ساعت 16:30

بلژیک

تونس

3 تیر 1397 ساعت 16:30

انگلیس

پاناما

7 تیر 1397 ساعت 22:30

انگلیس

بلژیک

7 تیر 1397 ساعت 22:30

پاناما

تونس


گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

 تاریخ و ساعت

 

 

29 خرداد 1397 ساعت 16:30

لهستان

سنگال

29 خرداد 1397 ساعت 19:30

کلمبیا

ژاپن

3 تیر 1397 ساعت 19:30

ژاپن

سنگال

3 تیر 1397 ساعت 22:30

لهستان

کلمبیا

7 تیر 1397 ساعت 18:30

ژاپن

لهستان

7 تیر 1397 ساعت 18:30

کلمبیا

سنگال


دیدار مرحله یک هشتم نهایی
بازی چهل‌ونهم، ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۹ تیرماه ۹۷) A۱ – B۲، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30
بازی پنجاهم، ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۹ تیرماه ۹۷) C۱ - D۲، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ویکم، اول جولای ۲۰۱۸ (۱۰ تیرماه ۹۷) B۱ - A۲، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ودوم، اول جولای ۲۰۱۸ (۱۰ تیرماه ۹۷) D۱ - C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وسوم، ۲ جولای ۲۰۱۸ (۱۱ تیرماه ۹۷) E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وچهارم، ۲ جولای ۲۰۱۸ (۱۱ تیرماه ۹۷) G۱ - H۲، ورزشگاه روستوف آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وپنجم، ۳ جولای ۲۰۱۸ (۱۲ تیرماه ۹۷) F۱ - E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وششم، ۳ جولای ۲۰۱۸ (۱۲ تیرماه ۹۷) G۲ - H۱، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) -ساعت 22:30

دیدار مرحله یک چهارم نهایی
بازی پنجاه‌وهفتم، ۶ جولای ۲۰۱۸ (۱۵ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وهشتم، ۶ جولای ۲۰۱۸ (۱۵ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌ونهم، ۷ جولای ۲۰۱۸ (۱۶ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه فیشت -ساعت 22:30
بازی شصتم، ۷ جولای ۲۰۱۸ (۱۶ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30

دیدار نیمه نهایی
بازی شصت‌ویکم، ۱۰ جولای ۲۰۱۸ (۱۹ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 22:30
بازی شصت‌ودوم، ۱۱ جولای ۲۰۱۸ (۲۰ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 22:30

دیدار رده‌بندی
بازی شصت‌وسوم، ۱۴ جولای ۲۰۱۸ (۲۳ تیرماه ۹۷) بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30

دیدار فینال
بازی شصت‌وچهارم، ۱۵ جولای (۲۴ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی -ساعت 19:30