اما دقایقی بعد بیمار و همراهانش که یک زن و مرد بودند با این بهانه که پرستاری باید بیمارشان را تا بخش سی اسکن همراهی کند، به طرز وحشیانه‌ای از پشت به پزشک زن بخش اورژانس که مشغول معاینه بیمار دیگری بود حمله کرده و علاوه بر ضرب و شتم، به او فحاشی کردند.

با گزارش این حادثه  به پلیس، افسر کشیک از پزشک مضروب خواست رضایت دهد اما با پافشاری شاکی، پرونده به دادسرا ارجاع شد. 

حمید رستمانی مشاور رییس دانشگاه و مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در اطلاعیه‌ای، درباره روند پیگیری دانشگاه در مورد اتفاقات چهارشنبه گذشته در بیمارستان ۵ آذر گرگان گفت: متاسفانه ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه در اورژانس بیمارستان پنج آذر گرگان همراهان بیمار سرپایی بعد از دریافت خدمات و انجام سی تی اسکن به طور ناگهانی و غافلگیرانه از پشت سر به خانم دکتر یگانه متخصص محترم طب اورژانس حمله ور شده و او را مجروح کردند.

این درگیری با دخالت مامور انتظامی مستقر در بیمارستان و کادر نگهبانی پایان یافت و ضارب بازداشت شد. ریاست دانشگاه و مدیریت حراست و دفتر حقوقی بلافاصله بعد از این اتفاق، حادثه را رصد و دستور پیگیری تا دریافت حکم قضایی برای تهدیدکنندگان امنیت و سلامت پرسنل را صادر کردند.

این اظهارات در حالی مطرح شه که عامل ضرب و شتم خانم دکتر در گرگان مدعی است پزشک معالج بیمارستان را با کادر درمانی اشتباه گرفته است.