استقبال از کامیونت گروه بهمن

گروه بهمن در این رویداد از جدیدترین محصول تجاری خود با نام F۳۸ رونمایی کرد؛ این خودرو از خانواده فورس است که توانایی حمل خود و باری معادل ۳.۸ تن را دارد و مزایای این محصول مورد توجه مدیران پخش قرار گرفت. فضای مناسب بار، قابلیت حمل حدود ۲.۵ تن بار، تجهیزات ایمنی و رفاه راننده، صندلی قابل تنظیم، مولتی مدیا و سیستم تهویه تنها بخشی از برتری‌‌‌های رقابتی این محصول است. کارشناسان بهمن دیزل در حاشیه این نمایشگاه تاکید کردند: فضای بار این محصول یک تکه و بدون پرتی طراحی شده و همچنین به دلیل حذف دماغه، حجم بیشتری به بار اختصاص پیدا کرده است. بنابراین این خودرو از نظر توانایی باربری، حجم بار و همین‌طور رفاه راننده نسبت به رقبای خود برتری دارد.

این محصول به دلیل سوخت بنزینی و توانایی بار ۲.۵ تن برای بسیاری از شبکه‌‌‌های توزیع شهری به صرفه است.

از دیگر اخبار این رویداد، وعده گروه بهمن در خصوص توسعه طرح‌‌‌های فروش اعتباری بود. مدیران این شرکت در سمینار تشریحی برنامه‌‌‌های خود تایید کردند که این شرکت طرح‌‌‌های فروش اعتباری خود را توسعه خواهد داد.

بر اساس شنیده‌‌‌ها قیمت‌‌‌گذاری این خودرو رقابتی خواهد بود؛ هرچند هنوز مدیران این شرکت اظهارنظر رسمی درباره قیمت این محصول نداشته‌‌‌اند اما در صورتی که این خبرها صحت داشته باشد، بازار از این محصول استقبال خواهد کرد.  گروه بهمن علاوه بر فورس F۳۸ با ون باری اینرودز یخچال‌دار، امپاور BD۳۰۰ و فورس ۶ و ۱۲ تن در نمایشگاه موردنظر حضور پیدا کرد.