شماره روزنامه ۴۵۴۸
|
آرشیو روزنامه شماره ۲۹۰۲ دنیای اقتصاد

اخبار خبر - روزنامه شماره ۲۹۰۲

 • قطع برق ولنجک با تصادف اتوبوس دانش آموزان

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: اتوبوسی که حامل ۴۰ نفر از دانش‌آموزان بود دیروز با تیر چراغ برق در خیابان ولنجک برخورد کرد.
  جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، افزود: این اتوبوس دیروز هنگامی که دانش‌آموزان را به تله کابین توچال می‌برد در مسیر جنوب به شمال دچار نقص فنی شد. وی ادامه داد: این ماشین به سمت عقب حرکت کرده و با سه دستگاه خودروی سواری برخورد می‌کند و منحرف می‌شود.
  به گفته ملکی، اتوبوس سپس به دو یا سه تیر چراغ برق برخورد کرده و در
 • جمع‌آوری ۱۴۷۶ نفر از معتادهای پرخطر

  دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: در سه ماه گذشته حدود ۱۴۷۶ نفر از معتادهای پرخطر در مناطق فرحزاد، شوش و دروازه غار جمع‌آوری شدند.
  احمد ربیع‌زاده در گفت‌وگو با «ایسنا»، ادامه داد: از مردم انتظار داریم که بعد از پاکسازی مناطق آلوده به معتاد‌های پرخطر در این محل‌ها حضور پیدا کنند تا جولان معتادها در محل‌های پاکسازی شده کمتر شود.
 • اعلام وصول سوال ۴۵ نماینده مجلس از وزرای نیرو و اقتصاد

  خبرگزاری فارس نوشت: سوال ملی ۱۷ نفر از نمایندگان فارس از مجید نامجو، وزیر نیرو درباره علت افزایش بهای آب و برق و عدم اجرای قانون توسط وزارت نیرو، همچنین سوال ۱۵ نماینده مجلس از وزیر نیرو درباره نابسامانی‌های این وزارتخانه و پرسش ۱۳ نماینده مجلس از ‌شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، در جلسه علنی روز گذشته مجلس اعلام وصول شد.
 • مصوبات کمیسیون تلفیق برای وصول مطالبات وزارت نفت

  سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از مصوبات این کمیسیون در راستای تسهیل وصول مطالبات وزارت نفت و همچنین سرمایه‌گذاری‌های این وزارتخانه در حوزه‌های مشترک خبر داد.
  به گزارش دنیای اقتصاد، جعفر قادری روز گذشته در تشریح مصوبات این کمیسیون اظهارکرد: بر اساس قانون بودجه باید سهم صندوق توسعه ملی از صادرات فرآورده‌های نفتی به حساب صندوق واریز می‌شد، اما با مصوبه کمیسیون مقرر شد دیگر این سهم از پالایشگاه‌های خصوصی گرفته نشود زیرا قیمت نفت برای پالای

بیشتر