مراسم نمادین روز قدس در سراسر کشور برگزار شد

نصرت‌الله لطفی، قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز دوشنبه در نشست خبری اعلام برنامه‌های روز جهانی قدس گفته بود: با توجه به اینکه هیچگونه راهپیمایی و تجمعی برای روز جهانی قدس نخواهیم داشت؛ شاخص‌ترین برنامه جایگزین این روز سخنرانی رهبر معظم انقلاب خطاب به مردم ایران و جهان اسلام به‌صورت زنده خواهد بود که از شبکه‌های داخلی و برون‌مرزی پخش می‌شود.  با این حال خبرگزاری صداوسیما از برگزاری مراسم خودجوش روز جهانی قدس در میادین اصلی تهران خبر داد که به‌صورت خودرویی و موتوری برگزار شد.  از سوی دیگر «ایسنا» نیز در گزارشی حال و هوای ضدصهیونیستی تهران در روز جهانی قدس را تشریح کرد و با اشاره به مراسم دیروز نوشت: در این مراسم گروه‌هایی از مردم با خودرو و موتورسیکلت درحالی‌که تصاویر و نوشته‌هایی در حمایت از ملت فلسطین و لزوم آزادسازی قدس حمل می‌کردند، در خیابان‌های پایتخت به حرکت درآمدند.

نابودی رژیم صهیونیستی با یک عملیات

همچنین فرمانده کل سپاه پاسداران در «گفت‌وگوی ویژه خبری» شبکه دو گفت: اسرائیلی‌ها دچار پدیده زوال هستند و اتفاقا این بار به نظر می‌رسد که فروپاشی رژیم صهیونیستی می‌تواند از درون باشد.

به گزارش «ایلنا» سردار حسین سلامی با اشاره به‌روز قدس گفت: شکنندگی و آسیب‌پذیری را در سیستم امنیت ملی اسرائیل می‌بینیم. موشک به نزدیکی دیمونا اصابت کرد، این در حالی بود که آن موشک در امتداد طولی اسرائیل حرکت می‌کرد و آنها نتوانستند آن را منهدم کنند. هر اقدام تاکتیکی می‌تواند یک شکست بزرگ برای آنها باشد. شما با یک عملیات می‌توانید اسرائیل را نابود کنید.

۲۴ ساعته می‌توان اسرائیل غاصب را نابود کرد

خبر دیگر اینکه مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه ثارالله شامگاه پنج‌شنبه شانزدهم اردیبهشت در مراسم گرامیداشت روز جهانی قدس که در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، تاکید کرد: اگر اسرائیل دنبال ماجراجویی باشد کمتر از ۲۴ ساعت می‌توانیم این رژیم جعلی را نابود کنیم و سپاه پاسداران کاملا برای این هدف آماده است.