پیام تبریک ظریف

در همین حال محمدجواد ظریف در پیامی به سردار قاسم سلیمانی به‌خاطر دریافت نشان ذوالفقار، بالاترین نشان نظامی کشور به او تبریک گفت.به گزارش «ایسنا» در پیام وزیر خارجه کشورمان آمده است:برادر عزیزم سردار سرلشکر قاسم سلیمانی

افتخار دریافت نشان ارزشمند ذوالفقار از سوی فرماندهی معظم کل قوا را صمیمانه تبریک می‌گویم. مجاهدت خالصانه شما و همرزمان ایثارگر در مبارزه با تروریسم تکفیری و افراطی‌گری برآمده از کانون‌های شرارت در منطقه و جهان زمینه را برای ایجاد منطقه‌ای قوی، باثبات و عاری از خشونت و افراطی‌گری فراهم ساخته است که با عنایات الهی، خودباوری و مقاومت ملت‌ها و درایت سیاسی همه رهبران منطقه می‌تواند به آینده‌ای بهتر برای همه مردمان رنج‌کشیده این منطقه منجر شود. تداوم موفقیت‌های درخشان جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

همچنین سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تبریک دریافت نشان ذوالفقار توسط سردار سرلشکر قاسم سلیمانی گفت: این رخداد محصول نقش‌‌آفرینی‌های آن برادر عزیز و نهاد مقدس سپاه در حمایت از جبهه مقاومت اسلامی و صیانت از امنیت مثال‌زدنی ملت و میهن اسلامی است.