آرشیو روزنامه شماره ۴۲۴۰ دنیای اقتصاد

اخبار حمل و نقل ریلی - روزنامه شماره ۴۲۴۰

 • ۴ روند صنعت ریلی در سال ۲۰۱۸

  دنیای اقتصاد: با فرا رسیدن سال جدید میلادی گزارش‌هایی پیرامون وضعیت‌ صنایع مختلف در سراسر سال ارائه می‌شود. صنعت ریلی نیز در سال ۲۰۱۸ شاهد چنین گزارش‌هایی است. گزارش‌های اعلام شده حاکی از آن است که صنعت حمل‌ونقل ریلی در چند سال گذشته با شرایط اقتصادی و زیست‌محیطی روبه‌رو بوده است که منجر به تغییرات گسترده در تقاضا برای حمل‌ونقل ریلی می‌شود.در ادامه به ۵ روندی که در سال ۲۰۱۸ در انتظار صنعت حمل‌ونقل ریلی هستند، اشاره می‌شود.
 • اجرای عملیات نصب سه دهانه باقیمانده پل فلزی برای تکمیل راه‌آهن قزوین – رشت

  معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه با استاندار قزوین پیرامون راه‌آهن قزوین- رشت گفت: هم‌اکنون عملیات ساخت، نصب و تکمیل سه دهانه باقیمانده پل فلزی کیلومتر ۵۵ در حال اجرا است که شامل یک دهانه صد متری روی آزادراه قزوین- رشت و دو دهانه ۶۵ متری است.
 • عرضه سهام شرکت راه‌آهن حمل‌و‌نقل در بورس کالا

  موسسه صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌آهن جمهوری اسلامی از عرضه ۱۰ درصد سهام شرکت راه‌آهن حمل‌و ‌نقل (سهامی عام) در بازار بورس خبر داد و اعلام کرد: عرضه این سهام در دی ماه امسال صورت می‌گیرد.
 • سومین قطار تجاری چین از مرز ریلی اینچه برون گلستان وارد ایران شد

  ایرنا: مدیرکل راه‌آهن شمال شرق گفت که سومین قطار تجاری چین ازطریق خط ریلی ایران - ترکمنستان - قزاقستان وارد مرز اینچه برون در شرق استان گلستان شد.

بیشتر