آرشیو روزنامه شماره ۴۳۵۹ دنیای اقتصاد

اخبار بورس - روزنامه شماره ۴۳۵۹

 • شتاب نقدینگی به سمت بورس

  دنیای اقتصاد : بورس تهران در جریان معاملات روز گذشته ضمن ثبت نهمین رشد متوالی شاخص، با جهش ۳۱۱۳ واحدی، وارد کانال ۱۱۵ هزار واحدی شد. ارزش معاملات خرد نیز با حضور پرشور معامله‌گران حقیقی به رقم کم‌سابقه ۹۲۳ میلیارد تومان رسید. در نتیجه، رکورد معاملات پس از ۵۰ ماه شکست. به نظر می‌رسد در حال حاضر بخش زیادی از سرمایه‌گذاران با شبیه‌سازی وضعیت کنونی بازار با سال‌های نه چندان دور، به سمت این بازار سرازیر شده‌اند. در این میان غلبه نگاه تحلیلی در میان معامله‌گران نشان می‌دهد بازار سهام همچنان تا بروز رفتارهای هیجانی فاصله دارد.
 • پل بورسی برای بخش خصوصی‌

  هدیه لطفی
  دنیای اقتصاد: جهش پرقدرت قیمت‌ها در بورس در حالی ادامه‌دار است که شاهد ثبت رکوردهای روزانه و کانال‌شکنی‌های جدید در این بازار هستیم.
 • محرک‌های سهام زیر ذره‌بین

  دنیای اقتصاد: تداوم رکورد شکنی‌های بورس تهران در جریان معاملات دیروز به عبور شاخص این بازار از سه کانال دیگر منجر شد. شتاب صعود قیمت‌ها در این شرایط، پیش‌بینی از وضعیت آتی سهام را بیش از پیش مورد اهمیت قرار داده است. برای پیش‌بینی این وضعیت آگاهی از مهم‌ترین‌ اخبار و تحلیل‌ها در بازار سهام موضوع مهمی است. در این راستا به مهم‌ترین محورهای بسته تحلیلی سایت «دنیای بورس» طی معاملات روز گذشته پرداخته می‌شود. در فاز دوم «دنیای بورس» علاقه‌مندان می‌توانند بدون پرداخت هزینه با دسترسی آزاد فوری‌ترین تحلیل‌های بورسی را در سایت www.donyayebourse.com مطالعه کنند.
 • سه کانال شکنی در یک روز

  همایون دارابی
  دنیای اقتصاد: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد تداوم رشد شاخص کل و عبور آن از سه کانال دیگر بود. در بازار دیروز معامله‌گران با توجه به انتشار خبرهای اولیه برای موافقت دولت برای راه‌اندازی بازار ثانویه ارز و از سر‌گیری فعالیت صرافی‌ها با رشد قیمت دوباره سهام مواجه شدند.
 • آخرین جزئیات از آزادسازی سهام عدالت

  روابط عمومی سازمان خصوصی‌سازی: مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: آن گونه که برخی از نمایندگان مجلس می‌گویند، لایحه آزادسازی سهام عدالت تا پایان تابستان در صحن علنی ارائه و تعیین تکلیف خواهد شد.

بیشتر

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر