سهامداران و مشتریان شرکت کربن ایران به آدرس اینترنتی www.iran-Carbon.com مراجعه کنند. به محض ورود به سایت اینترنتی شرکت کربن ایران یک صفحه به رنگ آبی سیر و روشن پیش‌رویتان باز می‌شود که عکسی از کارخانه این شرکت در آن خودنمایی می‌کند. در وسط صفحه اصلی سایت تاریخچه شرکت، اهداف کلان آن و اقدامات زیست‌محیطی و همچنین استانداردهای اخذ شده به چشم می‌خورد. در این قسمت اشاره شده است که پس از مطالعات انجام شده در جهت تامین نیاز دوده صنعتی مورد مصرف کارخانجات لاستیک‌سازی مشخص شده ایجاد کارخانه کربن در کشور لازم و مقرون به صرفه است.

در سمت چپ این سایت لینک‌های متعددی قرار دارد که بدین شرح است: صفحه اصلی، معرفی شرکت، محصولات، بازار، اطلاعات بورس، اخبار، فرم‌ها، عضویت در خبرنامه، پرسش و پاسخ، ارتباط باما، نقشه سایت، تماس با مدیر سایت و ارسال مشخصات برای دریافت سود سهام.

اگر روی هر یک از این لینک‌ها کلیک کنید، به اطلاعات مورد نظرتان دسترسی می‌یابید. در لینک بازار، مهمترین بازارهای صادراتی گروه کربن به ترتیب آمده‌اند: ترکیه، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، آلمان، کره‌جنوبی، مالزی، سنگاپور، تایلند و عراق.

در لینک ارسال مشخصات برای دریافت سود سهام آمده است که با تکمیل فرم موردنظر، شما می‌توانید سود خود را از طریق حساب بانکی دریافت کنید. در لینک تماس با مدیر سایت شما می‌توانید پیغام خود را با تکمیل فرم مشخصی در این قسمت از سایت و کلیک بر روی کلید ارسال، پیغام خود را برای مدیریت سایت بفرستید.

در لینک اخبار شرکت کربن ایران نیز آخرین خبر‌های شرکت گنجانده شده که قابل دسترسی است. اگر بر روی لینک معرفی شرکت کلیک کنید، چند لینک کوچک‌تر باز می‌شود که عبارتند از: مشخصات عمومی شرکت، تاریخچه، هیات‌مدیره، آخرین ترکیب سهامداران، اهداف کلان و ماموریت شرکت، شرکت‌های زیرمجموعه، استاندارد‌ها و افتخارات، برنامه‌های توسعه گروه. در لینک آخرین ترکیب سهامداران شرکت کربن ایران آمده است: شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی ۶۶/۳۵درصد، مدیریت سرمایه‌گذاری بانک ملی ۵۱/۱۵درصد،‌ سرمایه‌گذاری ملی ایران ۸۶/۳درصد، دوده صنعتی پارس ۴۸/۲درصد، هامون‌کیش ۴۶/۱درصد، سرمایه‌گذاری فرهنــگیــان ۴۱/۱درصد، سرمایه‌گذاری صبا جهاد

۱/۱۰درصد و سایر ۵۲/۳۸درصد می‌باشد. گفتنی است، شرکت کربن ایران در سال ۱۳۵۱ با سرمایه اولیه ۱۶۸میلیون ریال به ثبت رسیده است.

آمار سایت که در سمت چپ و پایین صفحه اصلی قرار گرفته است، نشان می‌دهد تعداد ۴هزار و ۶۰۹نفر از ۱۸هزار و ۷۷۵صفحه این سایت تاکنون بازدید کرده‌اند.