شان کانولی (Sean Connolloy) در نشست دوره‌ای این شرکت گفت: ما شاهد افزایش چشمگیری در تعامل مخاطبان بوده‌ایم، از جمله تعامل مستقیم و حمایت از طرف کسی که دوج‌کوین را ایجاد کرد. مطابق شرایط کنونی بازار ارزهای دیجیتال که تمایل به هیاهو دارد، انتشار این خبر در اوایل پنج‌شنبه کافی بود تا دوج‌کوین تقریبا دو برابر شده و از ۶/ ۱۳ سنت به ۲۵ سنت برسد. در معاملات اخیر، دوج تا ۴/ ۲۴ سنت عقب‌نشینی کرده، اما بااین‌حال نسبت روز گذشته ۴/ ۸۳ درصد و نسبت به اول سال‌جاری میلادی ۴۳۰۰ درصد رشد داشته است. کانولی در این نشست دوره‌ای اعتبار ویژه‌ای به دوج‌کوین بخشید و گفت که این ارز دیجیتال «نقش بزرگی» در پیروزی نهایی اسلیم جیم در مصاف با برندها در مجله تجاری اَدویک (Adweek) داشت. ظاهرا این اولین بار است که نام دوج‌کوین در نشست گزارش درآمد یک شرکت مطرح می‌شود و قطعا اولین بار است که یک شرکت سهامی عام یک استراتژی وفادارانه را درباره دوج اتخاذ می‌کند. این امر نشان می‌دهد که چگونه دوج‌کوین به یک کسب‌وکار جدی تبدیل شده است. دوج‌کوین که از اولین ارزهای مبتنی بر کدهای بیت کوین است و همواره در حال رشد بوده، همزمان با رشد گسترده بازار ارزهای دیجیتال پس از عرضه عمومی سهام کوین بیس (Coinbase) در بورس نزدک به رکورد تاریخی جدیدی رسید و با این خبر سرعت رشد آن بیشتر شد.

اینکه دوج‌کوین در سطوح جدیدی در حال معامله است، واقعیتی است که تیم شبکه‌های اجتماعی شرکت اسلیم جیم نمی‌خواهد مخاطبانش فراموش کنند. کانولی گفت که جامعه اسلیم جیم روی میم‌ها بنا شده که مشخصا زیربنای دوج‌کوین نیز هست. ارتش دوج‌کوین با انتشار میم پشت سر میم دیگر، به‌شکلی بی‌امان در حال پامپ ارز دیجیتال محبوب خود است. برخی از این میم‌ها را اسلیم جیم از ماه مارس به بعد تهیه کرده است.

دوج‌کوین

حساب توییتر اسلیم جیم رابطه دوستانه‌ای را با طرفداران ارزهای دیجیتال برقرار کرده تا به این نقطه رسیده است. به‌گفته این شرکت، خانواده توییتری دوج‌کوین از اوایل ماه مارس با این شرکت ارتباط برقرار کرده‌اند. کانولی، مدیرعامل کوناگرا، گفت که «ماه» برای اسلیم جیم کافی نیست و این شرکت تا وقتی به «مریخ» نرسد، دست نمی‌کشد. وی اظهار کرد: ما از این موضوع هیجان زده شده‌ایم و باید منتظر فعالیت‌های بیشتر مرتبط با ارزهای دیجیتال در آینده باشید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند