در موردی که در نوامبر سال ۲۰۲۲ آغاز شد، هکرهای کره‌شمالی، کدی را در شبکه عمومی شرکت جاسازی کردند که سپس، هنگامی که برنامه امنیتی محافظ سیستم داخلی برای آزمایش شبکه موقتا غیرفعال شد، اینترانت را آلوده کرد.

هکرها همچنین از نفوذ امنیتی ساده کارکنان پیمانکاران فرعی که از رمزهای عبور یکسان برای حساب‌های ایمیل خصوصی و رسمی خود استفاده می‌کردند، بهره‌برداری کرده و شبکه‌های شرکت‌های دفاعی را هک کردند و استخراج داده‌های فنی محرمانه را به سرقت بردند.

پلیس کره‌جنوبی، نام شرکت‌هایی که هک شده‌اند یا ماهیت داده‌های لو رفته را اعلام نکرد. کره‌جنوبی با قراردادهایی که در سال‌های اخیر برای فروش هویتزرهای مکانیزه، تانک‌ها و جت‌های جنگنده به ارزش میلیاردها دلار امضا کرده، به یکی از صادرکنندگان عمده دفاعی جهانی تبدیل شده است.

گروه‌های هک کره‌شمالی، به سیستم موسسات مالی و رسانه‌های خبری کره‌جنوبی، شرکت‌های دفاعی خارجی و در یک رخنه امنیتی بزرگ در سال ۲۰۱۴ به نیروگاه هسته‌ای کره‌جنوبی، نفوذ کرده‌اند. بر اساس گزارش رویترز، تصور می‌رود هکرهای کره‌شمالی در سرقت‌های بزرگ ارزهای دیجیتالی نقش دارند و با استفاده از پول‌های به سرقت رفته، برنامه‌های تسلیحاتی این کشور را تامین مالی می‌کنند. اما کره‌شمالی منکر دست داشتن در عملیات هک یا سرقت رمزارز شده است.