این سوت ۵۰ دلاری در تعدادی محدود عرضه شده و بدنه‌‌ای فلزی و ضدزنگ دارد، اما ایلان ماسک، بنیان‌گذار تسلا ساعاتی پس از آغاز فروش این سوت، لینک خرید آن را در توییتی منتشر و عنوان کرد: پول خود را برای خرید پارچه اپل هدر ندهید؛ به‌جای آن سوت ما را بخرید!

در اینجا، منظور از پارچه اپل، محصول ۱۹ دلاری این شرکت تحت‌عنوان Polishing Cloth  است که برای تمیز‌کردن صفحات نمایشگر دستگاه‌‌های اپل استفاده می‌شود. هنوز مشخص نیست که دلیل طعنه ایلان ماسک به اپل، آن‌هم به این شکل و با عرضه یک سوت چیست. هرچند کنایه‌‌های مدیر تسلا به اپل تازگی ندارد و پیشتر نیز چند مورد از این طعنه‌‌ها را دیده‌‌ایم.

برای نمونه، ایلان ماسک در سال۲۰۱۵ و در واکنش به تصمیم اپل برای عرضه خودروی الکتریکی عنوان کرده بود اپل، مهندسانی را که تسلا اخراج می‌کند، به استخدام خود درمی‌‌آورد.

او در این‌خصوص گفته بود: ما همیشه به طنز از اپل به‌عنوان گورستان تسلا یاد می‌کنیم. اگر نتوانید در تسلا کاری پیدا کنید، در اپل حتما پیدا خواهید کرد. همچنین ماسک اخیرا اعلام کرد زمانی که تسلا در وضعیت مالی خوبی نبود، تصمیم گرفت تا شرکت خود را به اپل بفروشد، اما تیم کوک حتی اجازه ملاقات برای گفت‌‌وگو در این‌خصوص را هم به وی نداد.

تسلا در سال۲۰۱۹ از خودروی الکتریکی سایبرتراک رونمایی کرد و اگرچه قرار بود این محصول، پیش از این‌‌ها عرضه شود، اما ورود این محصول به بازار چندین‌بار به تعویق افتاده است. طبق آخرین شنیده‌‌ها، سایبرتراک در سال آینده میلادی روانه خیابان‌‌ها خواهد شد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
66 نفر این پست را پسندیده اند