خسروشاهی در مصاحبه خود گفت:«در آن زمان همه چیز ناگهان به‌هم ریخت. جامعه، اعضای هیات مدیره و مدیریت شرکت همگی باهم به مسیر نادرستی کشیده شدند که نتیجه آن را هم دیدیم. اما معتقدم با یک شروع مجدد و موفق می‌توانیم شکست‌های گذشته را جبران کنیم.» در حقیقت، زمانی که خسروشاهی به مدیریت اوبر منصوب شد، با رسوایی‌ها و مشکلات مختلفی مواجه شد. اختلاف بین کارکنان بالا رفته بود و نفاق بین اعضای هیات مدیره به شدیدترین حد ممکن خود رسیده بود. علاوه بر این اعتراض کاربران اوبر به افزایش نرخ‌ها و ضعف خدمات باعث رواج پیدا کردن هشتگ #DeleteUber در سراسر دنیا شده بود که در نتیجه آن بیش از ۵۰۰ هزار کاربر اکانت اوبر خود را به‌طور کامل حذف کردند.حال دارا خسروشاهی قصد دارد عصر جدیدی را در این کمپانی با نام اوبر نسخه ۲/ ۰ آغاز کند. خسروشاهی برای اولین‌بار در یک مصاحبه عمومی اعلام کرد که این شرکت قصد دارد مسیر را برای سرمایه‌گذاری میلیارد دلاری کمپانی SoftBank در اوبر هموار کند. ظاهرا این کمپانی قدرتمند ژاپنی علاقه خود را به سرمایه‌گذاری در اوبر نشان داده است.

مطمئنا، مهم‌ترین هدف خسروشاهی در حال حاضر، سفر به شهرها و دیگر کشورهایی است که روزی اوبر در آنجا خدمات ارائه می‌کرده و به‌دلیل سوء مدیریت کالانیک، اعتبار خود را در آنجا از دست داده است. خسروشاهی با این کار قصد دارد اعتماد شهرها، کشورها و در کل کاربران سراسر دنیا را دوباره به اوبر بازگرداند و در حال حاضر این کار تنها با سفر به این مناطق و ملاقات با مقامات قانون‌گذار و رانندگان امکان‌پذیر است. خسروشاهی در این‌باره گفت: «به‌نظرم در گذشته و در برخورد با مقامات قانون‌گذار ‌به‌خصوص در زمینه حمل و نقل کمی ناعاقلانه برخورد کرده‌ایم.»

او در این راستا به لندن که بزرگ‌ترین بازار اوبر در اروپا را در اختیار دارد و همچنین برزیل سفر کرده و با مقامات شهر و رانندگان اوبر جلساتی را برگزار کرد و قول داد در کمترین زمان ممکن اقداماتی انقلابی در جهت بازگشت اوبر به جایگاه اولیه خود انجام خواهد داد. البته خسروشاهی در مصاحبه خود به تلاش‌های غیر قابل توصیف «کالانیک» مدیرعامل اسبق اوبر هم اشاره و اعلام کرد که رساندن ارزش سهام شرکت اوبر به ۷۰میلیارد دلار تنها با درایت و هوش بی‌نظیر کالانیک امکان‌پذیر بوده است. او حتی اذعان کرد که برای حل برخی موارد هنوز با کالانیک در تماس است و از تجربیات او بهره می‌گیرد.