آرشیو روزنامه شماره ۵۱۰۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۵۱۰۳

 • احیای گردشگری چندمنظوره در بجنورد

  دنیای‌اقتصاد- بجنورد- اسد ابراهیمی: طرح تبدیل آیینه‌خانه و عمارت مفخم در مرکز خراسان‌شمالی به مجموعه‌ای فرهنگی و تاریخی که تمام ویژگی‌های خاص گردشگری را دارا باشد طی سال‌های اخیر همواره مطرح و با فرازوفرودهایی همراه بود، اما اکنون با همت استاندار و هم‌افزایی دستگاه‌های مرتبط در یک‌قدمی اجرایی شدن قرار گرفته است.
 • اصفهان نامزد شهر دوستدار کودک شد

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان: نشان کاندیداتوری شهر دوستدار کودک به‌عنوان نخستین شهر کشور از سوی رئیس دفتر یونیسف در ایران، به اصفهان اهدا شد. قدرت‌الله نوروزی، شهردار اصفهان در مراسم اعطای این نشان اظهار کرد: شبکه شهر دوستدار کودک در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد و امروز شاهد هستیم چند شهر در دنیا به این موضوع پیوسته‌اند؛ اصفهان، موسوم به نصف جهان نخستین شهری است که در ایران به‌عنوان پایلوت به این شبکه پیوست.
 • روند اجرای طرح‌های شهری در منطقه یک همدان

  دنیای‌اقتصاد- همدان- محبوبه یادگاری: شهردار همدان به همراه دهبانی صابر مدیر منطقه یک از روند عملیات اجرایی طرح‌های شهری در این منطقه دیدن کرد. صوفی، شهردار همدان در این بازدید گفت: در سال‌های گذشته با فرا رسیدن فصل زمستان شاهد کاهش عملیات عمرانی یا حتی تعطیلی طرح‌ها در شهر بودیم اما طی بازدیدی که از طرح‌های منطقه یک صورت گرفت با وجود تعطیلی رسمی و فصل سرد سال، تمهیدات لازم برای اجرای مناسب طرح‌ها در این فصل اندیشیده شده و تمام طرح‌ها با توان و ظرفیت بالایی درحال انجام هستند.
 • افتتاح ۹ طرح سلامت محور در گلستان

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: به مناسبت دهه فجر ۹ طرح سلامت محور در استان افتتاح می‌شود. عبدالرضا فاضل افزود: بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه یکی از این طرح‌هاست که گامی بزرگ در توسعه مناطق محروم و تقسیم عادلانه دستیابی به امکانات سلامت و بهداشت محسوب می‌شود‌. آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس نیز طرح دیگری است که به بهره‌برداری می‌رسد. وی اضافه کرد: بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان نارس در بیمارستان شهدا و درمانگاه و فیزیوتراپی بیمارستان مطهری گنبدکاووس نیز از طرح‌های قابل افتتاح هستند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر