آرشیو روزنامه شماره ۴۹۶۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۹۶۷

 • تامین مواد اولیه موردنیاز شرکت‌های داخلی اولویت فولادخوزستان

  دنیای‌اقتصاد- اهواز- محمد علاف‌پور: مدیرعامل فولادخوزستان، اولویت اصلی مجموعه فولاد را حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان داخلی دانست و این مهم را باعث کوتاهی دست دلالان از بازار فولاد برشمرد.علی محمدی اظهار کرد: سیاست‌ کلی فولادخوزستان از بدو تاسیس تاکنون، تامین مواد اولیه موردنیاز شرکت‌های داخلی کشور بوده و این باعث جهش تولید در کارخانه‌های زنجیره پایین‌دستی فولاد و به تبع آن حمایت از اشتغال پایدار برای جوانان خواهد بود.
 • رویداد بین‌المللی صلح برای کودکان اصفهانی

  دنیای اقتصاد – اصفهان: سازمان جهانی «شهرداران صلح» که شهر اصفهان نیز یکی از اعضای آن به شمار می‌آید، به منظور ارتقای آموزش‌های مربوط به «صلح» به برگزاری رقابتی هنری ویژه کودکان شهرهای عضو اقدام کرده است. موضوع اصلی این رقابت، «شهرهای صلح‌جو» است و به کودکان دو گروه سنی ۶ تا ۱۰ و ۱۱ تا ۱۵ ساله اختصاص دارد.
 • توزیع الکترونیک گاز مایع و نفت سفید به‌زودی در هرمزگان

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: طرح توزیع الکترونیک گاز مایع و نفت سفید به زودی در هرمزگان آغاز می‌شود.به گزارش روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان، عبدالله احمدی کمرپشتی افزود: به منظور ساماندهی توزیع گاز مایع و نفت سفید، شفاف‌سازی مصرف‌کنندگان مجاز، تخصیص سهمیه، عملیات خرید و توزیع فرآورده‌های گاز مایع و نفت سفید به‌صورت الکترونیک به زودی در استان آغاز می‌شود.وی اظهار کرد: آن دسته از هموطنانی که واجد شرایط دریافت سوخت گاز مایع و نفت سفید هستند باید با ثبت نام در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت سرپرست خانوار در این سامانه اقدام کنند.
 • بررسی مشکلات دانشگاه با حضور استاندار بجنورد

  دنیای اقتصاد - بجنورد: در جلسه‌ای به ریاست استاندار خراسان شمالی، آخرین اقدامات دستگاه‌ها برای حل مشکلات دانشگاه بجنورد بررسی شد. محمدعلی شجاعی اظهار کرد: دانشگاه بجنورد شأن استان و کشور است و باید مشکلات آن حل شود. وی افزود: صفر تا صد طرح ایجاد شبکه آب غیرشرب برای استفاده فضای سبز باید تا دوماه آینده از سوی شرکت آبفای استان انجام شود که اعتبار یک میلیارد تومانی آن نیز تامین خواهد شد.شجاعی در زمینه بازگشایی خیابان قیام نیز تصریح کرد: قانون، تکلیف شهرداری را در محدوده شهری مشخص کرده که باید اقدامات لازم را انجام می‌داد و سپس بر عهده مجموعه راهداری استان است، از این رو این دو سازمان باید سریع‌تر اقدامات حوزه خود را به سرانجام مطلوب برسانند.
 • استانداردسازی ۱۹ هزار مترمربع پیاده‌رو در بلوار اسلامیان همدان

  دنیای اقتصاد - همدان- مجید ملکیان: مدیر منطقه یک شهرداری همدان با اشاره به طرح پیاده‌روسازی، مناسب‌سازی و جدول‌گذاری بلوار شهید اسلامیان اظهار کرد: این طرح برای تسهیل عبور و مرور شهروندان همدانی مطابق با استانداردهای روز در حال اجراست.مسعود دهبانی صابر مطرح کرد : این طرح با اعتبار ۶۶ میلیارد ریال در حال انجام است.دهبانی با اشاره به اینکه همزمان ۶۰ نفر نیرو در این طرح مشغول به کار هستند، افزود:هدف مهمی که در طرح‌های پیاده‌روسازی در منطقه یک به دنبال آن هستیم افزایش ایمنی برای عبور و مرور شهروندان است و برای نخستین بار در شهر همدان از خط هادی که نمایشگر مسیر بدون حوادث پیاده‌روی است در این طرح استفاده شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر