آرشیو روزنامه شماره ۴۷۱۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۷۱۳

 • رشد ۳۴۹ درصدی صادرات از منطقه ارس

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز: معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در بخش صادرات در سه ماه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته شاهد رشد چشمگیر ۳۴۹ درصدی هستیم؛ به‌طوری‌که میزان صادرات از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار به ۲۱ میلیون و ۲۳۶ میلیون دلار رسیده است.
 • برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان

  گروه بنگاه‌ها: ده‌ها شرکت بزرگ داخلی و نمایندگان محصولات خارجی و همچنین وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با صنعت ساخت‌و‌ساز کشور از ۱۸ تا ۲۱ ماه جاری با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود؛ جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می‌کنند. به گزارش روابط عمومی نمایشگاه؛ در این نمایشگاه بیش از ۱۳۰شرکت از ایران و نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه و روسیه پیشرفته‌ترین طرح‌های خود را در سه حوزه (تکنولوژی‌های نوین، سازه‌ها و نماها)، ارائه خواهند داد. بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان در مساحتی بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع برگزار می‌شود و در آن بسیاری از استان‌های کشور از جمله استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، فارس، یزد، قزوین، قم و کرمان حضور دارند.
 • همدان در کانون توجه جهان

  محبوبه یادگاری
  دنیای‌اقتصاد - همدان: استاندار همدان گفت: میزبانی از اجلاس جهانی «راه ابریشم» تمدن بزرگ و چند هزار ساله همدان را به رخ جهانیان خواهد کشید. سیدسعید شاهرخی اظهار کرد: استان همدان از تمدنی غنی برخوردار است و شهر همدان نیز تنها شهر دنیا است که در طول هزاران سال همواره در همین نقطه جغرافیایی به‌عنوان یک شهر شناخته شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر