آرشیو روزنامه شماره ۴۶۶۳ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۶۳

 • کاهش نرخ بیکاری در کرمانشاه

  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: چهل و هشتمین جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخشی خصوصی کرمانشاه با حضور رئیس اتاق، استاندار و جمعی از فعالان اقتصادی و مسوولان استان در اتاق کرمانشاه برگزار شد.
 • گسترش فیبرنوری در مخابرات استان گلستان

  دنیای اقتصاد – گرگان: شهر دوزین و روستاهای اطراف به شبکه فیبرنوری متصل می‌شوند. شهمرادی، مدیر مخابرات منطقه گلستان با اعلام این خبر اظهار کرد: به دستور وزیر ارتباطات و از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شهر دوزین و روستاهای اطراف به شبکه فیبرنوری متصل می‌شوند. این طرح به طول ۲۸ کیلومتر و اعتبار ۳۲ میلیارد ریال توسط مخابرات منطقه گلستان اجرا خواهد شد و با اجرای آن خدمات ارتباطی با سرعت و کیفیت بسیار خوب روی بستر فیبرنوری ارائه خواهد شد.
 • برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر در شیراز

  گروه بنگاه‌ها: ده‌ها شرکت و کارگاه تولیدی و خدماتی ۱۶ مرداد؛ تازه‌ترین طرح‌های تولیدی صنعت طلا، جواهر، نقره، ساعت و سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی را در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت و گوهر سنگ‌های شیراز در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند. به گزارش روابط این نمایشگاه، سیدمحمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس در این باره گفت: چهارمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره و جواهر با همکاری اتحادیه طلا و جواهر و زیورآلات فارس و شرکت رستاک پادویژن و به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.
 • «دادستان تبریز» رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی شد

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز: موسی خلیل‌اللهی «دادستان تبریز» رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی شد. موسی خلیل‌اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز بود که پیش از آغاز مسوولیتش در دادستانی در فروردین ۱۳۸۹، سمت‌هایی همچون معاونت دادستان انقلاب و عمومی تبریز و ریاست دادگاه مطبوعات تبریز را بر عهده داشته‌ است.
 • پالایشگاه تبریز واحد نمونه شد

  گروه بنگاه‌ها: همزمان با برگزاری بیستمین سالگرد تاسیس خانه صنعت و معدن در تبریز شرکت پالایش نفت تبریز به‌عنوان واحد نمونه تولید فرآورده‌های نفتی انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایش نفت تبریز، در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در تبریز از این واحد صنعتی تجلیل شد و طی آن محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان‌شرقی به مناسبت نقش پالایش نفت تبریز در تولید فرآورده‌های نفتی کشور ۹۸ در لوحی از غلامرضا باقری مدیر عامل این شرکت تقدیر کرد.

بیشتر