آرشیو روزنامه شماره ۴۶۵۹ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۵۹

  • عملیات مهار رودخانه وحشی تهران

    دنیای اقتصاد- غرب استان تهران: جمع‌آوری آب‌های سطحی و هدایت آنها به مسیر قابل استفاده، به ویژه برای کشاورزی و باغات، یکی از رویکردهای اصلی مدیریت شهری هر کلا‌ن‌شهر است. چراکه این مهم باعث جلوگیری از بلایای طبیعی مانند سیلاب می‌شود.
  • «دنیای اقتصاد» مجددا رسانه مرجع پالایش نفت اصفهان شد

    دنیای اقتصاد- اصفهان: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پالایش نفت اصفهان برگزار و «دنیای اقتصاد» مجددا رسانه مرجع این شرکت انتخاب و معرفی شد. پیرو آگهی دعوت مندرج در روزنامه‌های اطلاعات شماره ۲۷۳۱۷ مورخ ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸ و دنیای اقتصاد شماره ۴۶۴۳ مورخ ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸ جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در ساعت ۹:۰۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۶/ ۰۴/ ۱۳۹۸ با حضور دارندگان بیش از ۸۰ درصد از سهام و نماینده سازمان بورس و نماینده موسسه حسابرسی بهمند در محل سالن آمفی تئاتر شهرک شهید محمد منتظری به نشانی اصفهان، بزرگراه آزادگان، کیلومتر ۳ جاده تهران تشکیل شد.
  • برنامه خرید داخلی در پتروشیمی جم

    دنیای اقتصاد – بوشهر: پتروشیمی جم مستقر در عسلویه با هدف تحقق شعار رونق تولید در بوشهر استفاده از تولیدات با کیفیت این استان را در اولویت قرار داد. مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: این پتروشیمی بیش از ۷۷ هزار کد خرید دارد که عمده آنها مربوط به تجهیزات است ولی با این حال در تامین سایر کالاها می‌توان از بنگاه‌های تولیدی استان بهره گرفت. محمد رضا سعیدی با بیان این مطلب در نشست با فعالان صنعتی استان بوشهر افزود: در پتروشیمی جم موارد مربوط به قیمت کالا، کیفیت، بازاریابی و خدمات‌دهی پس از فروش از عوامل مهم در تعامل با حوزه‌های خرید است. وی اظهار کرد: در این ارتباط با همکاری مدیر بازرگانی پتروشیمی جم لیستی از شرکت‌های دارای استاندارد بر اساس فاکتورهای توانمندی بالا، دانش و مهارت و خدمات‌دهی تهیه و در اختیار واحدهای ذی‌ربط در حوزه خرید قرار می‌گیرد تا در پروسه خرید حمایت از بنگاه‌های تولیدی منطقه در اولویت باشد.

بیشتر