آرشیو روزنامه شماره ۴۶۳۰ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۳۰

 • قرارداد ۲۷ میلیون دلاری در تبریز

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد- تبریز: مدیرعامل کارخانه ماشین‌سازی تبریز گفت: قرارداد مقدماتی ۲۷ میلیون دلاری این کارخانه با سوریه با حضور نمایندگان این کشور در تبریز نهایی شد. شکرانه گفت: بر اساس قرارداد اولیه مقرر شده است تا در مدت ۵/ ۶ سال آینده کارخانه‌ای در سوریه احداث و کارخانه ماشین‌سازی تبریز به‌صورت فنی و تامین قطعه از آن پشتیبانی کند. وی با اشاره به مذاکره با شرکت سوئدی برای عقد قرارداد تامین ماشین‌آلات مورد نیاز این شرکت اظهار کرد: کارخانه ماشین‌سازی تبریز توانمندی لازم را برای ساخت ماشین‌آلات مورد نیاز کارخانه‌های داخلی و خارجی دارد. مدیرعامل کارخانه ماشین‌سازی تبریز از صادرات ۱۲ دستگاه ماشین آلات ساخت این کارخانه به ترکیه در اوایل امسال خبر داد و گفت: ترکیه سفارش تولید ۱۲‌دستگاه دیگر را نیز به این کارخانه ارائه کرده و در حال تولید آنها هستیم. شکرانه با اشاره به تداوم صادرات این کارخانه ادامه داد: در اسفند سال گذشته نیز ۴ دستگاه ماشین آلات تولیدی این کارخانه به آلمان صادر شد و ۵ دستگاه دیگر نیز آماده ارسال به این کشور است که به محض اعلام از سوی آنها این دستگاه‌ها نیز صادر خواهد شد.
 • کسب رتبه نخست تولید پتروشیمی خراسان در کشور

  دنیای اقتصاد – بجنورد: شرکت پتروشیمی خراسان بین مجتمع‌های پتروشیمی کشور رتبه نخست مقدار تولید را کسب کرد. مدیرعامل شرکت پتروشیمی خراسان گفت: این شرکت با ۵/ ۱۰۷ درصد تولید در سال ۹۷ توانست بیشتر از سایر پتروشیمی‌ها تولید داشته باشد. پتروشیمی خراسان ۳۳۰ هزار تن آمونیاک، ۴۹۵ هزار تن اوره پریل و ۲۰ هزار تن کریستال ملامین در سال تولید دارد.
 • ضرورت حمایت مدیران از روابط عمومی‌ها

  روح‌اله حسین‌زاده
  دنیای اقتصاد – شهرری: فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان ری تاکید کرد: روابط عمومی‌ها به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسوولان، نقش اساسی در توسعه و آبادانی شهرستان ری دارند. احمد اسماعیلی راد در دیدار اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان ری، انسجام، همدلی، همفکری و هماهنگی را ۴ محور کاری خود در این شهرستان اعلام کرد و افزود: به دلیل مشکلات اقتصادی به‌وجود آمده، روابط عمومی‌ها باید ضمن پاک کردن نقاط ناامیدی در میان جامعه، با تشریح عملکرد و اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌ها و نهادها، امید و رونق را به مردم بشارت دهند. وی خاطرنشان کرد: موفقیت هر اداره و دستگاهی در گرو حمایت مدیر آن دستگاه از روابط عمومی است.
 • افتتاح ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی در کرمان

  گروه بنگاه‌ها: با همکاری چند نهاد و سازمان و با مالکیت بانوان سرپرست خانوار، ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی در استان کرمان به بهره‌برداری رسید. مدیرعامل بنیاد نیکوکاری ماهتاب‌سازان ایرانیان که نقش مدیریت طرح را در پروژه احداث نیروگاه‌های خورشیدی ایفا کرده در حاشیه جشن کرامت آفتاب در گلزار شهرستان بردسیر اظهار کرد: با همراهی و مشارکت فعال کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد نیکوکاری ماهتاب‌سازان ایرانیان، عملیات اجرایی گام اول این طرح برای احداث ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی در ۹ شهرستان و ۱۲۵ روستای استان کرمان با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال در اواخر پاییز سال ۱۳۹۷ شروع شد و در اسفند همان سال به بهره‎برداری رسید.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر