آرشیو روزنامه شماره ۴۶۱۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۱۱

 • جایگزین کالا در صادرات به عراق

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه با بیان اینکه عراق دیگر کشوری وابسته به واردات از ایران نیست، گفت: باید شیوه صادرات به عراق را از کالا به تکنولوژی و خدمات تغییر دهیم. کیوان کاشفی با بیان اینکه عراق از دیرباز شریک تجاری اصلی ایران بوده، اظهار کرد: طی چند ماه گذشته عراق برای واردات برخی از کالاهای ایرانی محدودیت و ممنوعیت اعمال کرده است.
 • توجه به مسوولیت‌های اجتماعی در دستورکار فولاد هرمزگان

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت: توجه به مسوولیت‌های اجتماعی همواره در دستور کار شرکت فولاد هرمزگان است. رضا صفریان پس از کسب تندیس ستاره روابط عمومی در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی در حاشیه این مراسم گفت: فولاد هرمزگان در مسوولیت‌های اجتماعی پیشتاز است و تلاش دارد تا در حوزه مسوولیت اجتماعی مشارکت فعالی داشته باشد. مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان در ادامه از مشارکت این مجموعه در کمک رسانی به سیل زدگان خبر داد و گفت: برای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی شرکت فولاد هرمزگان محموله‌ای به ارزش ١٠میلیارد ریال کمک کرده است.
 • بندرماهشهر و بندرامام بر ریل توسعه

  آمنه محتشمی
  دنیای اقتصاد – اهواز: استاندار خوزستان گفت: بندرماهشهر و بندرامام بیش از پیش بر ریل توسعه قرار گرفته است و شاخص‌های توسعه و رفاهی به میزان قابل‌ملاحظه‌ای در این مناطق در حال ارتقا است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر