آرشیو روزنامه شماره ۴۶۰۸ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۶۰۸

 • چالش‌ها به «نخود» رسید

  احسان اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی کرمانشاه اظهار کرد: قیمت نخود با وجود بالا رفتن قیمت کالاهای مختلف، تغییری نکرده و حتی شاهد افت قیمت خرید نخود از کشاورزان هستیم.
 • اتصال ۲۲ ایستگاه ریلی به مرکز کنترل ترافیک راه‌آهن جنوب

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرکل راه‌آهن جنوب با اشاره به اینکه افزایش ایمنی از مهم‌ترین اهداف مرکز کنترل ترافیک(CTC) است گفت: تعداد ۲۲ایستگاه ریلی کشور زیر پوشش این سامانه قرار گرفته‌اند که مرکزیت آن در راه‌آهن جنوب است.
 • معلمان بازنشسته در مدارس اصفهان

  دنیای اقتصاد- اصفهان: مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در جلسه علنی شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اصفهان ۱۴ هزار نفر کمبود نیرو دارد، اظهار کرد: ما سال تحصیلی را با این کسری نیرو شروع کردیم و تنها راه ما برای جذب نیرو، فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و ماده ۲۸ بود. محمد اعتدادی ادامه داد: نیاز به نیرو در آموزش و پرورش با افراد بازنشسته تاحدودی تامین شده است به‌طوری‌که در ناحیه ۴ و ۵ شهر اصفهان بیش از ۸۰‌درصد نیروهای آموزش و پرورش از افراد بازنشسته هستند. مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: بخشی از کسری نیرو هم با استفاده از افراد آموزش دیده بخش خصوصی و خرید خدمات تامین شد. وی با اشاره به اینکه خود را موظف به اجرای سند بنیادین آموزش‌وپرورش می‌دانیم اظهار کرد: سعی ما بر این است که با وجود مشکلاتی که وجود دارد در ارائه خدمات به دانش‌آموزان دچار نقصان نشویم.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر