آرشیو روزنامه شماره ۴۵۷۴ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۷۴

 • صدور پروانه ساختمانی الکترونیک در تبریز

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : حذف پرونده کاغذی در سیستم شهرسازی شهرداری توسط کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز بررسی شد.
 • ماشین‌سازی تبریز به چرخه تولید بازگشته است

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : مدیرعامل کارخانه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به پرداخت بدهی‌های این شرکت در ۱۰ ماه گذشته گفت: ماشین‌سازی تبریز، پویا و زنده است، به چرخه تولید برگشته و احیای آن نماد جهاد اقتصادی مدنظر رهبر معظم انقلاب است.
 • راه‌اندازی ۱۳۰ ایستگاه راهور در فارس برای مسافران نوروزی

  محمد صداقت
  دنیای‌اقتصاد – شیراز : ۱۳۰ ایستگاه راهور گشت محسوس و غیرمحسوس برای ارائه خدمات به میهمانان نوروزی راه‌اندازی شده است. سردار گودرزی با اعلام این خبر افزود: با کمک مردم، خدمات شایسته‌ای را به منظور امنیت جامعه در راه‌ها، مراکز تفریحی، اقامتگاه‌ها، تفرجگاه‌ها، پارک‌ها، کوچه‌ها، مراکز زیارتی و هتل‌ها ارائه خواهیم داد. فرمانده انتظامی فارس اظهار کرد: نصب دوربین‌ها و خدمات مدد کاری، استقبال از میهمانان و اجرای برنامه‌های شاد از دیگر اقدامات نیروی انتظامی فارس در ایام نوروز خواهد بود.
 • اجرای طرح جامع حمل‌و‌نقل با رویکرد ریلی در منطقه ۲۱ تهران

  سیدرضا جمشیدی
  دنیای‌اقتصاد – غرب استان تهران: طرح جامع حمل‌و‌نقل عمومی با رویکرد ریلی در منطقه ۲۱ تهران اجرا می‌شود.حسن رحمان، شهردار منطقه ۲۱ تهران افزود: طرح جامع حمل‌و‌نقل ریلی تهیه و برای تصویب به شورای عالی ترافیک ارسال شده است و در صورت تصویب در سال آینده اجرایی می‌شود. احداث خطوط بی‌ارتی در محدوده‌های جاده مخصوص و اتوبان در مرحله کارشناسی است.
 • ۳۶ پایگاه هلال‌احمر در گلستان امدادرسانی می‌کنند

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: طرح ملی امداد و نجات ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سال ۹۸ همزمان با سراسر کشور در گلستان نیز اجرا و ۳۶ پایگاه هلال احمر در ایام نوروز در استان امدادرسانی می‌کنند.
 • همکاری‌های شهرداری تبریز با میراث‌فرهنگی نظام‌مند می‌شود

  رامین نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : تفاهم‌نامه همکاری بین شهردار تبریز با مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی با هدف گسترش همکاری‌های مشترک به امضا رسید. این تفاهم‌نامه دوجانبه توسط ایرج شهین باهر شهردار تبریز و مرتضی آبدار مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی برای توسعه همکاری‌ها و استفاده از توانمندی‌های طرفین امضا شد. ساماندهی ربع رشیدی، مجموعه دو کمال، مسجد کبود، مجموعه فاخر حسن پادشاه، بازار تبریز، مقبره العرفا، مقبره الشعرا، موزه آب و خلعت‌پوشان از مجموعه‌هایی است که در این تفاهم‌نامه همکاری به آنها اشاره شده است. با امضای این تفاهم‌نامه همکاری‌های شهرداری تبریز با میراث‌فرهنگی نظام‌مند می‌شود.
 • حل مشکلات مرز دوغارون و اسلام قلعه تا هفته آینده

  دنیای‌اقتصاد – مشهد: رئیس اتاق تجارت هرات گفت: قول می‌دهم که به‌زودی مشکل تراکم کامیون در گمرک اسلام قلعه و دوغارون رفع شود. سعد خطیبی در نشستی خبری که از سوی اتاق بازرگانی مشهد ترتیب داده شده بود، اظهار کرد: خوشبختانه مراودات تجاری افغانستان با ایران روز به روز در حال افزایش است و در سال گذشته مراودات ما با رشد ۲۰ درصدی همراه بود. وی با تاکید بر اینکه بین بخش خصوصی افغانستان و ایران روابط خوبی وجود دارد و همواره این روابط رو به گسترش خواهد بود، ادامه داد: سال گذشته (میلادی) ۲۲ درصد صادرات جمهوری اسلامی ایران به افغانستان افزایش داشته و اخیرا مشکلاتی در بندر دوغارون رخ داده که شامل تراکم کامیون‌های حمل کالا می‌شود و در این زمینه جلساتی داشته‌ایم و در صدد رفع این مشکلات هستیم.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر