آرشیو روزنامه شماره ۴۵۶۹ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۶۹

 • خودکفایی ۹۸ درصدی صنعت گاز کشور

  حامد ملکیان
  دنیای‌اقتصاد - همدان: مدیر منطقه ۷ عملیات انتقال گاز ایران گفت: دانش و توانایی فنی و تخصصی شرکت گاز در حوزه تولید (استخراج و پالایش)، انتقال و توزیع تا ۹۸درصد خود‌کفا است و اکنون این توانایی به حدی رسیده است که باید از گاز برای اقتصاد کشور درآمد بیشتری تولید کنیم. امین عبادی در جشنواره حرف تا عمل (نمایشگاه دستاورد‌‌های منطقه۷ عملیات گاز ایران) در همدان اظهار کرد: روز‌گاری در این کشور فقط یک روستا از گاز‌طبیعی برخوردار بود و اکنون به بیش از ۲۷ هزار روستا و یک هزار و ۱۳۵ شهر‌گازرسانی شده است.
 • افتتاح نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی در آذربایجان‌شرقی

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز: جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی، نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی صنعتی را در پشت بام ساختمانی به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع راه‌اندازی کرد.
 • هوشمندسازی مدارس منطقه آزاد انزلی طی یک سال گذشته

  دنیای اقتصاد – رشت: طی یک سال گذشته تمام مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی به زیرساخت‌های لازم برای هوشمندسازی مجهز شده‌اند. اکنون همکاری بیش از پیش مدیران این مدارس برای اجرای طرح‌های الگویی آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است.مجید فاتحی، معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد انزلی اعلام کرد: اجرای این طرح‌ها برای طرح‌های حمایتی و زیرساختی در حوزه آموزش و پرورش به منظور الگوسازی در سطح استانی و ملی صورت گرفته است.
 • حقابه تالاب‌های آذربایجان‌غربی به رسمیت شناخته شود

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه : معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌غربی گفت: حقابه تالاب‌های آذربایجان‌غربی به رسمیت شناخته شود.
 • معرفی نیروگاه شهید‌رجایی به‌عنوان برترین نیروگاه در سال ۹۶

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد – قزوین: در ارزیابی عملکرد نیروگاه‌های سراسر کشور، نیروگاه شهید‌رجایی به‌عنوان برترین نیروگاه در سال ۹۶ معرفی شد. در پی اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ نیروگاه‌های حرارتی کشور که از سوی شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی به عمل آمد، نیروگاه شهید‌رجایی با کسب بالاترین امتیاز، عنوان عالی این ارزیابی را به دست آورد. در این ارزیابی، عملکرد نیروگاه‌ها براساس ۳۸ شاخص عملی امتیاز‌دهی شد که در این میان، شرکت مدیریت تولید برق شهید‌رجایی با کسب بالاترین امتیاز، اول و شرکت‌های مدیریت تولید برق بیستون و شازند، به ترتیب عنوان‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر