آرشیو روزنامه شماره ۴۵۶۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۶۶

 • دو عامل اشتغال‌آفرینی درکرمانشاه

  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: رئیس اتاق کرمانشاه در چهلمین نشست شورای گفت‌وگوی استان که در محل اتاق برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های خوبی که در حوزه گردشگری استان وجود دارد، گفت: پیشنهادهای خوبی برای رونق گردشگری استان مطرح شد که بسیاری از آنها قابلیت اجرا دارد.کیوان کاشفی یکی از مهم‌ترین این پیشنهادها را برقراری پروازهای خارجی و بین‌المللی با توجه به زیرساخت‌های فرودگاه کرمانشاه اعلام کرد.
 • کلنگ‌زنی شهربازی گرگان با ۱۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری

  دنیای اقتصاد – گرگان: شهردار گرگان با اشاره به اتمام طراحی پارک تفریحات، سرگرمی و شهربازی مدرن گرگان در منطقه هزارپیچ گفت: فراخوان جذب سرمایه‌گذار صادر شده است و تا پایان امسال عملیات اجرایی آن با ۱۵۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری آغاز می‌شود. عبدالرضا دادبود با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۲ طرح شهری اظهار کرد: شهرداری گرگان امسال ۴۰ طرح مهم را به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب در دستور کار قرار داد. هدف از اجرای این طرح‌ها افزایش خدمات و ارتقای سرانه‌های شهری در بخش‌های مختلف است.وی با اشاره به برخی از طرح‌هایی که در ماه‌های اخیر در گرگان بهره‌برداری شده است، گفت: پیاده راه النگدره، جاده سلامت و خرید ماشین‌های برقی، خریداری و تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری، افتتاح میدان دانشجو و راه‌اندازی اپلیکیشن «شهریار» در ماه‌های اخیر اجرا شده است.
 • توقف طرح ۵۵۰ هزار هکتاری خطری برای امنیت غذایی خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : جانشین معاونت اجرایی موسسه جهاد نصر با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز اجرای فاز دوم طرح ۵۵۰ هزار هکتاری را می‌توان از محل تسهیلات بانکی، بخش‌خصوصی، صنایع و نیز صندوق توسعه ملی تامین کرد گفت: اگر فاز دوم این طرح اجرا نشود امنیت غذایی خوزستان به خطر می‌افتد.احمد مطیعی افزود: طرح احیای زمین‌های کشاورزی در خوزستان در ابتدا در سطح ۸۰۰هزار هکتار و پس از آن در ۵۵۰ هزار هکتار به تصویب رسید و از سال ۱۳۸۶ مصوبه آن ابلاغ و از سال ۱۳۸۸ رسما آغاز شد.
 • آمادگی اسلام شهر برای خدمات‌دهی به مسافران نوروزی

  لیلا نوری
  دنیای اقتصاد – جنوب غرب استان تهران: فرماندار اسلامشهر از آمادگی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.
 • مراکز معاینه فنی خودرو در تبریز در تعطیلات نوروزی دایر است

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: مراکز معاینه فنی خودرو در تبریز در تعطیلات نوروزی دایر است.
 • توانمندی ساخت پرینترهای سه‌ بعدی در نیروگاه شهید‌رجایی

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین: به دنبال طراحی و ساخت پرینتر سه بعدی با قابلیت تولید قطعات پلیمری به ابعاد ۲۰ سانتی‌مترمکعب در نیروگاه، سازنده این دستگاه در اقدامی تازه، پرینتر جدیدی با قابلیت تولید قطعاتی بزرگ‌تر به ابعاد ۵۰سانتی‌متر مکعب ساخت.
 • ۲ میلیون تن چغندرقند در آذربایجان‌غربی برداشت شد

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه: رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: در سال زراعی جاری بیش از ۲میلیون و ۲۰۰ هزار تن چغندرقند در آذربایجان‌غربی برداشت شد و بیش از ۸۰ درصد از مطالبات چغندرکاران استان نیز پرداخت شد.
 • برگزاری آخرین مرحله دومین آزمون استخدام بخش خصوصی

  سیدرضا جمشیدی
  دنیای اقتصاد – غرب استان تهران: در راستای پیاده‌سازی سیاست‌های ابلاغی مقام‌معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، به ویژه بندهای «پرورش استعدادها و حفظ و جذب سرمایه‌های انسانی»، «تنظیم رابطه متقابل تحصیل با اشتغال و متناسب‌سازی سطوح و رشته‌های تحصیلی با نیازهای تولید، اشتغال و توسعه» و با توجه به برنامه‌های دولت دوازدهم به منظور اشتغال‌زایی قشر جوان و تحصیلکرده کشور، آزمون استخدام بخش خصوصی با مشارکت نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط همچون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، برای دومین سال و در ۲۲۲ عنوان به‌صورت سراسری برگزار شد.
 • گرامیداشت روز درختکاری در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: با کاشت چند اصله درخت به‌صورت نمادین، روز درختکاری در پالایشگاه سبز کشور گرامی داشته شد.
 • آغاز ساخت برج دوم پژوهشی شیراز

  محمد صداقت
  دنیای اقتصاد – شیراز: معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در سفر به شیراز از ۲۵ دستاورد ارائه شده در زمینه سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در برج پژوهشی محمد رسول الله (ص) بود دیدن کرد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر