آرشیو روزنامه شماره ۴۵۱۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۵۱۱

 • فرسودگی نیمی از ناوگان بار همدان

  شهناز محمدی
  دنیای‌اقتصاد- همدان: مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای همدان گفت: از ۱۳ هزار ناوگان باری استان حدود ۵۰درصد آن به سن فرسودگی رسیده است.
 • جذب ۹۰ نفر از نخبگان کشوری در پالایشگاه تبریز

  گروه بنگاه ها: مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز گفت: ۹۰ نفر از نخبگان کشور با اخذ مجوز برگزاری آزمون استخدامی و برگزاری آزمون‌های کتبی، عملی و تخصصی و فنی موفق به جذب خدمت در این پالایشگاه شدند. غلام رضا باقری دیزج افزود: پالایشگاه تبریز به منظور کیفی‌سازی فرآورده‌های نفتی برای صیانت از محیط زیست، اقدام به راه‌اندازی و بهره‌برداری از واحدهای جدید التاسیس گوگردزدایی از نفت گاز، گرانول‌سازی گوگرد و بنزین‌سازی کرده است.وی ادامه داد: همچنین این شرکت برای ایفای نقش فعال و موثر مسوولیت‌های اجتماعی خود در امر اشتغال‌زایی برای راهبری این واحدهای سرمایه‌ای و جایگزینی نیروهای بازنشسته با اخذ مجوز از هیات مدیره شرکت اقدام به تامین و جذب نیروی انسانی کرد.
 • عدم ثبات قوانین، صادرات مواد غذایی را با مشکل مواجه کرده است

  گروه بنگاه‌ها: مهم‌ترین چالش در صادرات تولیدات صنعت غذا، عدم ثبات رویه در قوانین، مقررات و شرایطی است که حاکمیت و دولت تعریف می‌کند و در نتیجه صادرات با تصمیمات ناگهانی و بخشنامه‌های روزانه بسیار سخت شده است.مدیرعامل شرکت بیسکویت (اصفهان) فرخنده، فعال در صنعت غذا با اعلام این مطلب گفت: باید توجه داشت که ثبات در قوانین، شرایط اقتصادی و اجتماعی پیش نیاز صادرات مطمئن و پایدار است. سیدیوسف قاضی‌عسگر افزود: به‌رغم مشکلات، محصولات این شرکت به ۳۰ کشور جهان صادر می‌شود. وی گفت: نتیجه این فعالیت‌های صادراتی، کسب مقام صادرکننده نمونه در ۱۱ دوره استان اصفهان بوده است. قاضی عسگر با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات قهوه تخصصی در ایران با حمایت مالی این شرکت گفت: این مسابقات که از دوشنبه دهم دی در هتل پارسیان کوثر اصفهان آغاز شده تا فردا چهارشنبه ادامه دارد.
 • ثبت رکورد جدید تولید و فروش در پتروشیمی امیرکبیر

  دنیای‌اقتصاد – اهواز: شرکت پتروشیمی امیرکبیر با ثبت رکوردی جدید در تولید و فروش طی ۸ ماه نخست سال ۹۷ یکی از بهترین عملکردهای خود را به ثبت رسانده و رکورد ۶ سال گذشته خود را پشت سر گذاشت.
 • ستاره خلیج‌فارس، برند برتر ملی

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به‌عنوان برند برتر در جشنواره «برند ملی، اقتدار ملی» انتخاب شد.به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، همایش «برند ملی، اقتدار ملی» با حضور مقامات دولتی، استادان دانشگاهی و جمع کثیری از مدیران برتر کشور در سالن اصلی مرکز همایش‌های صدا و سیما در تهران برگزار شد. در مراسم اختتامیه این همایش از برندهای شایسته ملی که شرایط مورد نظر کمیته ارزیابی را احراز کرده بودند در قالب اعطای تندیس و جوایز ویژه قدردانی شد. شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس نیز پس از بررسی و ارزیابی مستندات از سوی کمیته داوران به‌عنوان برند برتر کشور انتخاب شد و به‌عنوان نخستین شرکت در این همایش بزرگ مورد تقدیر قرار گرفت.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر