آرشیو روزنامه شماره ۴۴۶۸ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۶۸

 • رشد ۳۰۸‌درصدی صادرات در سال ۹۶

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز: مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در سال ۹۶ رشد صادرات در بندر خرمشهر ۳۰۸‌درصد گزارش شده است. میزان عملیات تخلیه و بارگیری نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن نیز ۱۳۵‌درصد رشد را نشان می‌دهد.
 • ورود محموله دام زنده قزاقستان از طریق پایانه ریلی اینچه‌برون

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق۲ گفت: نخستین محموله دام زنده از قزاقستان از طریق پایانه ریلی اینچه‌برون وارد کشور شد.
 • صدور ۶۱ هزار تن کالای کشاورزی از فارس

  محمد صداقت
  دنیای‌اقتصاد – شیراز : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در ۶ ماه سال جاری، ۶۱ هزار تن کالای کشاورزی به ارزش ۹۰ میلیون دلار از طریق گمرکات این استان صادر شده است.
 • تعیین تکلیف سرمایه‌گذار «تله‌کابین» کرمانشاه تا دو هفته آینده

  الهام اکبری
  دنیای‌اقتصاد – کرمانشاه: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی سه سرمایه‌گذار برای تله‌کابین کرمانشاه گفت: طی یک تا دو هفته آینده سرمایه‌گذاری تله‌کابین را تعیین تکلیف می‌کنیم.
 • نداشتن مشکل مالی برای برگزاری اجلاس جهانی گردشگری همدان

  شهناز محمدی
  دنیای‌اقتصاد - همدان: معاون امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه به منظور برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان مشکل مالی سنگینی نداریم، گفت: برگزاری این رویداد، از اقداماتی است که تحریم‌ها را بی‌اثر کرده و نشان می‌دهد که این تحریم‌ها روی مردم دنیا تاثیر ندارد.
 • خانه‌های نسقی گیلان هم گازدار می‌شوند

  مجتبی عابدینی
  دنیای‌اقتصاد – رشت: با تصویب مجلس شورای اسلامی در مرداد سال گذشته و ابلاغ آیین‌نامه اجرایی آن در تیر امسال، اجازه ارائه خدمت ازسوی شرکت‌های خدمات‌رسان به خانه‌های نسقی داده شده و به این ترتیب دارندگان خانه‌های نسقی در گیلان نیز می‌توانند گازدار شوند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر