آرشیو روزنامه شماره ۴۴۵۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۵۶

 • سرگیجه‌ گمرکی از بخشنامه‌های متعدد

  گروه بنگاه‌ها: ناظر گمرکات گیلان بخشنامه‌های متعدد را عامل کند شدن روال کاری و سردرگمی دانست و گفت: برخی از بخشنامه‌ها یک هفته بیشتر اعتبار ندارد.
 • طرح شهر هوشمند به‌صورت پایلوت در تبریز اجرا می‌شود

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز: رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از اجرای پایلوت شاخص‌های شهر هوشمند در کلان‌شهر تبریز خبر داد.
 • گذار اصفهان به شهر فراصنعتی

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان: شهردار اصفهان از بدهی ۱۲۰۰میلیارد تومانی دولت به شهرداری این شهر خبر داد و گفت: تمرکز برنامه‌های شهرداری اصفهان بر فرهنگ شهروندی و تلاش برای گسترش رفاه و نشاط در جامعه از طریق ایفای وظایف شهرداری در امور شهرسازی، حمل‌و‌نقل و ترافیک، خدمات شهری، امور فرهنگی و اجتماعی و مشارکت‌های مردمی و تلاش شبانه روزی برای افزایش رضایت شهروندان از محور برنامه‌های مدیریت شهری است.
 • برداشت ۶۰ هزار تن حبوبات از ۲۷ هکتار مزارع فارس

  محمد صداقت
  دنیای‌اقتصاد – شیراز: کارشناس مسوول حبوبات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برداشت ۶۰ هزار تن محصول از ۲۷ هزار هکتار مزارع این استان خبر داد. رحیم بادامی ۴۲ درصد تولید حبوبات کشور را حاصل مزارع سه استان کرمانشاه، فارس و لرستان دانست و گفت: سطح زیر کشت حبوبات استان سالانه بین ۴۰ تا ۵۰ هزار هکتار در اراضی شهرستان‌های اقلید، آباده، خرم‌بید، نورآباد، شیراز و سپیدان در نوسان است که با تولید ۵۰ هزار تن مقام اول را در کشور به خود اختصاص داده است. وی گفت: بیش از ۱۵ درصد از انواع حبوبات علاوه بر تامین نیاز استان به سایر استان‌ها و لوبیا چیتی به کشورهای همسایه و حوزه خلیج‌فارس صادر می‌شود.
 • ساخت و تجهیز ۶ مدرسه در قشم

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: فرماندار شهرستان قشم گفت: ساخت مدارس تخریبی، تجهیز و بازسازی ۶ مدرسه و احداث یک مدرسه توسط خیرین، نتیجه بازدید مشترک نماینده مجلس، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان، امام جمعه شهرستان و خیرین از برخی فضاهای آموزشی این شهرستان بود.
 • افتتاح ۳ طرح آبفای شهری محمدیه و مهرگان در قزوین

  مهرداد نوری
  دنیای‌اقتصاد - قزوین: در مراسمی با حضور زاهدی استاندار قزوین بهره‌برداری از ۳ طرح آب و فاضلاب شهری در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان در استان قزوین انجام شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر