آرشیو روزنامه شماره ۴۴۵۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۵۲

 • گازرسانی به مناطق محروم در اولویت

  رقيه سامع
  دنیای‌اقتصاد- ساري: مدیرعامل شرکت گاز مازندران استمرار گازرسانی به مناطق محروم استان را اولویت اصلی این شرکت دانست و تاکید کرد: به واسطه حساسیت و اهمیت استمرار گاز طبیعی، سه مولفه سرعت، دقت و صحت سرلوحه فعالیت کارکنان این شرکت به منظور تامین به موقع گاز مشترکان است.جعفر احمدپور درباره آخرین وضعیت گازرسانی به مناطق محروم استان گفت: در شرایط فعلی گازرسانی بدون کوچک‌ترین محدودیتی در حال انجام است و به تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار گازرسانی می‌شود.
 • افتتاح فاز دوم تصفیه‌خانه شهرک صنعتی کاسپین

  مهرداد نوری
  دنیای‌اقتصاد - قزوین: مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین با پیشرفت ۹۵‌درصدی در حال اجرا است.
 • تدوین طرح سازگاری با کم‌آبی در آذربایجان‌شرقی

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: طرح سازگاری با کم‌آبی با مشارکت دستگاه‌های اجرایی در آذربایجان‌شرقی تدوین می‌شود.مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گفت: طرح سازگاری با کم‌آبی در ۷ استان کشور که دچار بحران آب هستند در حال طراحی است و با اینکه آذربایجان‌شرقی در میان این مناطق نیست اما چون با مشکل کم‌آبی روبه‌رو است در تلاشیم با شناسایی نیازها و بررسی راهکارها، این طرح را در استان تدوین کنیم.
 • بیمارستان ۹۱ تختخوابی گالیکش کلنگ‌زنی شد

  دنیای‌اقتصاد – گرگان: در مراسمی با حضور استاندار گلستان و معاون پارلمانی وزیر بهداشت، طرح ساخت بیمارستان ۹۱ تختخوابی گالیکش کلنگ‌زنی شد. سیدمناف هاشمی در این مراسم اظهار کرد: اکنون تنها در شهرستان‌های رامیان و گمیشان بیمارستان وجود ندارد و در تلاش هستیم تا به کمک مجمع نمایندگان تا سه سال باقی‌مانده از عمر دولت موافقت احداث بیمارستان را کسب کنیم.
 • پالایشگاه کرمانشاه برند نو و معتبر korc گرفت

  دنیای‌اقتصاد – کرمانشاه: شرکت پالایش نفت کرمانشاه موفق شد برند korc را از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران دریافت کند. براین اساس پالایشگاه کرمانشاه مجوز فعالیت در قالب شرکت زنجیره‌ای توزیع فرآورده‌های نفتی مایع (بنزین-نفت گاز) را اخذ کرده است.

بیشتر