شماره روزنامه ۴۵۵۲
|
آرشیو روزنامه شماره ۴۴۰۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۰۶

 • صرفه‌جویی برقی در مناطق نفتی

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با مدیریت بهینه، برنامه‌ریزی و اقدامات دقیق، ‌مصرف برق در این شرکت ۲۴‌درصد کاهش یافت.
 • اتصال شهرهای گیلان به سامانه یکپارچه مرکز پیام شرکت گاز‏

  دنیای‌اقتصاد- رشت: شرکت گاز استان گیلان به منظور تحقق سیاست شرکت ملی گاز مبنی بر «رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها» اقدام به بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به مشترکان و یکپارچه‌سازی سامانه مرکز پیام و اتفاقات شرکت گاز استان کرده است.
 • طرح‌های احیای دریاچه ارومیه در انتظار بودجه‌‏

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه: مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون فقط بودجه تونل انتقال آب از رودخانه زاب به دریاچه ارومیه تخصیص‌یافته که ۶۳‌درصد پیشرفت داشته و ۲۲ کیلومتر آن آماده‌شده و بقیه طرح‌ها در انتظار بودجه‌اند.فرهاد سرخوش درباره طرح‌های احیای دریاچه ارومیه اظهار کرد: تمام طرح‌های احیای دریاچه ارومیه فعال هستند و در این میان طرح تونل انتقال آب از رودخانه زاب به دریاچه ارومیه ۶۳‌درصد پیشرفت داشته و ۲۲ کیلومتر آن آماده‌شده است.
 • مرکز آموزش بین کارگاهی فولاد هرمزگان افتتاح شد‌

  دنیای‌اقتصاد – بندرعباس: مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت فولاد هرمزگان با حضور سلیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان و جمعی از مدیران این شرکت افتتاح شد.
 • افتتاح ۶۶ طرح کشاورزی آذربایجان‌شرقی در هفته دولت

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی از افتتاح ۶۶ طرح کشاورزی با اعتبار ۵۰۲ میلیارد ریال، همزمان با هفته دولت در این استان خبر داد.
 • ششمین تندیس نشان تجاری برتر برای نوین زعفران‏

  گروه بنگاه‌ها: در آیین اختتامیه ششمین همایش نشان تجاری که با حضور دبیرکل اتاق بازرگانی ایران، استاندار خراسان‌رضوی، شهردار و اعضای شورای شهر مشهد و مدیران کل خراسان‌رضوی برگزار شد، از گروه بین‌المللی نوین زعفران برای ششمین دوره متوالی به‌عنوان نشان تجاری برتر تقدیر شد.به گزارش «دنیای‌اقتصاد» علی شریعتی‌مقدم مدیرعامل گروه بین‌الملل نوین زعفران در پانل تخصصی برندهای برتر این همایش گفت: کارمان را نوآورانه، مسوولانه و بین‌المللی انجام می‌دهیم. هنوز باید بسیار بیاموزیم، بهتر عمل کنیم و برای اقتصاد ملی، تولید‌کنندگان، کارکنان و مصرف‌کنندگان و به خصوص صنعت زعفران مفید و موثر باشیم. بنابراین گزارش، فائو، سازمان خواربار و کشاورزی ملل‌متحد، نوین زعفران را بهترین واحد تولید و بسته‌بندی زعفران در سطح جهان معرفی کرده است.
 • اصلاحیه ‏

  دنیای اقتصاد – تبریز: روز شنبه ۲۷ مرداد خبری با عنوان «ارائه ۲۱۲۹ فقره تسهیلات مسکن یکم به متقاضیان آذربایجان‌شرقی» در این صفحه به چاپ رسید که روابط عمومی بانک مسکن استان با ارسال خبری برخی موارد ذکر شده را اصلاح کرد. متن اصلاح شده خبر به شرح زیر است.
 • فروش مطلوب ذوب آهن در بازارهای داخلی و خارجی

  دنیای‌اقتصاد – اصفهان: معاون توسعه بازار بورس کالای ایران و مدیر عملیات بازار شرکت ذوب‌آهن و چند تن از دیگر مدیران این شرکت ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان و بازدید از خط تولید با تولائیان معاون بهره‌برداری شرکت گفت‌وگو کردند.در این بازدید مدیر بازاریابی و فروش داخلی شرکت ذوب‌آهن و مدیر پشتیبانی و خدمات پس از فروش ذوب‌آهن حضور داشتند. معاون بهره‌برداری شرکت به تنوع تولیدات و عرضه محصولات جدید شرکت همچون ریل ملی اشاره و آمادگی ذوب‌آهن اصفهان را برای تولید و عرضه انواع محصولات موردنیاز مشتریان داخلی و خارجی و کمک برای تثبیت بازار فولاد و رفع التهابات مقطعی ایجادشده اعلام کرد.معاون توسعه بازار بورس کالای ایران نیز گفت: هدف از حضور در ذوب‌آهن و گفت‌وگو با مدیر عالی این شرکت، آشنایی با وضعیت جدید ذوب‌آهن و نحوه تولید و عرضه محصولات آن است.

بیشتر